در دانشگاه صنعتی امیركبیر؛

مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی برگزار می گردد

مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی برگزار می گردد سئو سی: مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی (winter School) برای دهمین دوره در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد.به گزارش سئو سی به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی توسط آزمایشگاه آلگوریتم و هندسه محاسباتی دانشگاه صنعتی امیركبیراسفندماه برگزار می گردد.
مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی در دانشگاه صنعتی امیركبیر دارای قدمتی ده ساله است كه در این دوره اساتید و دانشجویان تحصیلات تكمیلی دانشگاه های مختلف شركت می كنند و علاوه برحضور در كارگاههای آموزشی در بحث های تحقیقاتی هم مشاركت دارند.
این مدرسه زمستانی با هدف « آشنایی محققان، اساتید و دانشجویان علوم كامپیوتر با مرزهای دانش در زمینه هندسه محاسباتی و آلگوریتم»، « تولید گروه های پژوهشی و تحقیقاتی متناسب با زمینه های دوره»، « آشنایی مشاهیر علوم كامپیوتر جهان با شرایط مناسب علمی – آموزشی كشور»، « تولید ارتباط بین محققین داخلی و مشاهیر علمی خارجی»، « تولید ارتباط داخلی علمی – پژوهشی و تحقیقاتی» برپا خواهد شد.
دهمین مدرسه زمستانی هندسه محاسباتی از ۵ اسفندماه ۱۳۹۶ به مدت ۱۰ روز در دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می شود. همینطور دستاوردهای جدید این حوزه در قالب مقالات علمی عرضه می شوند.
در این مدرسه زمستانی ۳ دانشمند برجسته از آلمان، فرانسه و امریكا حضور خواهند داشت.
مدرسه زمستانی یك فعالیت آموزشی- تحقیقاتی بین المللی پیشرفته و تخصصی شناخته شده است كه در قالب یك Workshop انجام می گردد. در این دوره آموزشی معمولاً تعدادی از محققان و پژوهشگران مطرح جهانی آخرین مطالعات و جدیدترین دستاوردهای علمی خویش را به زبان انگلیسی در جمع محققان و پژوهشگران مورد بررسی قرار می دهند.

1396/11/03
13:35:54
5.0 / 5
2465
تگهای خبر: كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو