تبدیل بعضی از دفاتر گوگل به مراكز واكسیناسیون

تبدیل بعضی از دفاتر گوگل به مراكز واكسیناسیون به گزارش سئو سی گوگل بخشی از فضاهای اداری خود در سرتاسر آمریکا را در اختیار کلینیکهای واکسیناسیون کووید ۱۹ قرار خواهد نمود.به گزارش سئو سی به نقل از ایسنا، گوگل اعلام نمود این محلها با همکاری مقامات سلامت عمومی اداره خواهند شد.

سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل در یک پست وبلاگ اعلام نمود این شرکت برخی از ساختمانها، پارکینگها و فضاهای باز خود در منطقه خلیج سانفرانسیسکو، لس آنجلس، نیویورک سیتی و کرکلند واشنگتن را تغییر کاربری خواهد داد.

نماینده این شرکت به بیزنس اینسایدر اعلام نمود تا زمانی که دوزهای واکسن به میزان کافی موجود نباشد، گوگل مکانهای خاصی را اعلام نخواهد کرد. این برنامه فعلا شامل آمریکاست اما گوگل می خواهد در سطح بین المللی اقدام مشابهی انجام دهد.

این تصمیم یکی از چندین اقدام جدیدی است که گوگل برای کمک به توزیع واکسن کووید ۱۹ امسال انجام می دهد. گوگل در کوشش برای رساندن اطلاعات رسمی در مورد واکسیناسیون و سایتهای واکسیناسیون در بالای نتایج جست و جو و برنامه نقشه گوگل است. این شرکت می خواهد نمایش اطلاعات توزیع ایالتی و منطقه ای را در موتور جست و جوی خود آغاز کند تا به مردم کمک نماید بدانند چه زمانی می توانند دوز واکسن را دریافت نمایند.

گوگل در هفته های آینده از موتور جست و جو و نقشه برای نمایش مکانهای واکسیناسیون استفاده خواهد نمود و این برنامه را با آریزونا، لوییزیانا، می سی سی پی و تگزاس آغاز می کند و سپس ایالتها و کشورهای بیشتری اضافه خواهند شد. این شرکت می خواهد جزئیات بیشتری مانند احتیاج به تعیین وقت واکسن را هم اضافه کند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، گوگل برای کمک به تلاشهای واکسیناسیون می خواهد کمک تبلیغاتی به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار برای بنیاد مرکز کنترل بیماری، سازمان جهانی بهداشت و نهادهای غیرانتفاعی جهانی مختلف دیگر فراهم آورد. همینطور ۵۰ میلیون دلار برای تبلیغ کمپین کمک به جوامع محروم در آمریکا با همکاری سازمانهای سلامت عمومی اختصاص خواهد داد.
1399/11/07
13:08:35
5.0 / 5
1220
تگهای خبر: ساخت , سایت , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو