معاون وزیر ارتباطات مطرح كرد؛

لزوم توجه به مساله تأمین مالی استارت آپها در اكوسیستم نوآوری

لزوم توجه به مساله تأمین مالی استارت آپها در اكوسیستم نوآوری به گزارش سئو سی معاون وزیر ارتباطات به لزوم توجه به مساله تأمین مالی استارت آپها در اکوسیستم نوآوری تصریح کرد و اظهار داشت: نمی توان به صورت ساده انگارانه با مساله تأمین منابع مالی استارت آپها برخورد کرد.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، امیر ناظمی امروز در مراسم برنامه سرمایه گذاری جسورانه در ایده های نوآورانه که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: اکوسیستم استارت آپی شاید ۴ مرحله را در طول عمر خود طی کرده است که ۳ مرحله را گذرانده و یک مرحله را در پیش رو دارد.
وی با اعلان اینکه هویت بخشی، موفقیت و رشد، نهادسازی از مراحل توسعه اکوسیستم استارت آپی هستند، اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی نقش کلیدی در رشد اکوسیستم نوآوری داشته است.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به مرحله چهارم اکوسیستم استارت آپی اظهار داشت: در مرحله چهارم اتفاقی که افتاده تامین منابع مالی است که به یک موضوع تبدیل گشته است.
وی افزود: نمی توان به صورت ساده انگارانه با مسئله تامین منابع مالی استارت آپها برخورد کرد چون به شدت مستعد فساد و ناکارآمدی و مستعد از بین رفتن بخش خصوصی است.
ناظمی اضافه کرد: بدین سبب باید از روش های آزموده شده جهانی استفاده نمائیم، یکی از این روش ها همین روش هایی است که امروز شاهد رونمایی آن هستیم.
وی اضافه کرد: مرحله بعدی این اکوسیستم فکر رفتن به بازارهای جهانی است که باید شرکتها این آمادگی را پیدا کنند و در منطقه ایفای نقشی داشته باشند.منبع:

1399/11/19
23:45:00
5.0 / 5
1212
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو