در دانشگاه صنعتی امیركبیر؛

كنگره نوآوری و فناوری در حوزه سلامت برگزار می گردد

كنگره نوآوری و فناوری در حوزه سلامت برگزار می گردد سئو سی: دومین كنگره نوآوری و سلامت در دانشگاه صنعتی امیركبیر در تاریخ ۲۴ بهمن ماه برگزار می شود.به گزارش سئو سی به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، دكتر علی نیكبخت، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر و دبیر دومین كنگره نوآوری و فناوری در حوزه سلامت اظهار داشت: این كنگره در نخستین دوره در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده و مقرر است دومین دوره آن در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار گردد.
وی با اشاره به اینكه دومین كنگره نوآوری وفناوری در حوزه سلامت ۲۴ بهمن ماه در ۳ بخش برگزار می شود، تصریح كرد: برگزاری دو پنل تخصصی و چالشی با مبحث فناوری سلامت و برگزاری ۳ رویداد ایده بازار از بخش های این كنگره محسوب می شوند.
به گفته دبیر دومین كنگره نوآوری و فناوری در حوزه سلامت، نوآوری و بومی سازی در حوزه فناوری علوم پزشكی و سلامت، (ای-هلثe-care، e-health نظام ارجاعات، مدیریت سلامت و موارد مرتبط)، فناوری های مرتبط به صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی، تجهیزات و خدمات كاربردی حوزه سلامت و مهندسی پزشكی، فناوری های سیستم های تشخیص و تصویر برداری، تجهیزات آزمایشگاهی از محورهای اصلی این كنگره محسوب می شوند.
وی با اشاره به اینكه كارآفرینان و شركت های دانش بنیان فعال در زمینه سلامت در این كنگره حضور دارند، بیان داشت: بناست در ۳ بخش ایده بازار ۲۰ ایده و طرح عرضه شوند.
نیكبخت با اشاره به اینكه هدف از برگزاری این كنگره همكاری های دانشگاههای علم پزشكی و دانشگاههای مهندسی در آینده است، اظهار داشت: در این كنگره نمایندگانی از دانشگاههای خواجه نصیر، شهید بهشتی، علم و صنعت و دانشگاه صنعتی امیركبیر حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: هدف ا ز برگزاری این كنگره، معرفی محصولات در حوزه سلامت توسط نوآوران به جامعه پزشكی است تا در نهایت مورد استفاده جامعه قرار بگیرند.

1396/11/15
14:56:48
5.0 / 5
2263
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو