با عینك های طبی برای همیشه خداحافظی كنید

با عینك های طبی برای همیشه خداحافظی كنید سئو سی: در دنیای امروز میلیون ها نفر به دلیل دوربینی یا نزدیك بینی مجبور به استفاده از عینك هستند. اما ابداع یك قطره چشم منحصر به فرد اصلاح عیوب انكساری را ممكن خواهد نمود.به گزارش سئو سی به نقل از فیوچریسم، مبدع این قطره چشم می گوید تركیبات موجود در این محصول كه بر اساس فناوری نانو ابداع شده قادر به مرتفع ساختن مشكلات قرنیه چشم خوك بوده و می توان امیدوار بود كه در آینده نزدیك بتوان با استفاده از همین قطره چشم نیاز به استفاده از عینك در انسان ها را برای همیشه از بین برد.
این نخستین بار است كه یك قطره چشم برای حل دائمی مشكل دوربینی و نزدیك بینی ابداع می گردد. این قطره هم در كودكان و هم در بزرگسالان و برای رفع هر دو مشكل دوربینی و نزدیك بینی قابل استفاده می باشد.
تنها در آمریكا ۵ تا ۱۰ درصد از مردم با مشكل دوربینی و حدود ۴۲ درصد از آنها كه بین ۱۲ تا ۵۴ سال سن دارند با مشكل نزدیك بینی دست به گریبان هستند. افرادی كه در مناطق شهری زندگی می كنند معمولا دوبرابر افراد روستانشین با خطر مبتلا شدن به این مشكل مواجهند.
استفاده از این قطره های منحصر به فرد در آینده می تواند جایگزین استفاده از لنزهای چشمی هم بشود و با استفاده از آنها تمركز بر روی اشیا از فواصل مختلف ممكن خواهد شد. همینطور بیماران می توانند با نصب یك برنامه تلفن همراه بر روی گوشی خود و اندازه گیری میزان مشكل انكساری چشمانشان یك الگوی خاص جهت استفاده از قطره های چشم مذكور به دست آورند.

1396/12/06
14:17:04
5.0 / 5
2557
تگهای خبر: دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو