عرضه بیمه SOS با همكاری همراه اول

عرضه بیمه SOS با همكاری همراه اول به گزارش سئو سی همراه اول كه پیش از این با امضای تفاهم نامه سه جانبه با بیمه ملت و شركت جیرینگ، از طرح «همراه ملت» رونمایی كرده بود، در همین راستا، خدمات بیمه تكمیلی به مشتركین خود عرضه می كند.


به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، مشتركین همراه اول می توانند با شماره گیری كد دستوری #1*1*707*، درخواست ثبت نام خویش را ارسال نمایند تا بعد از عضویت با پرداخت حق بیمه سالیانه به مدت یك سال از خدمات بیمه تكمیلی برخوردار شوند.
پس از ثبت نام متقاضیان، به مشتركینی كه ثبت نام خویش را نهایی كرده باشند لینك خرید این بیمه نامه ارسال می گردد. مشتركین از زمان دریافت لینك به مدت ۷ روز زمان دارند تا نسبت به خرید محصول اقدام نمایند. این بیمه نامه برای نخستین بار بصورت كاملاً الكترونیك طراحی شده و تصویر بیمه نامه معتبر به همراه مراكز پرداخت خسارت SOS و مدارك مورد نیاز جهت دریافت معرفی نامه الكترونیك و فرآیند های دریافت خسارت بصورت كاملاً واضح و شفاف برای خریدار ارسال می گردد. بعلت اینكه برای نخستین بار در كشور بیمه درمان تكمیلی به مشتركین همراه اول عرضه می شود، در این مرحله تعداد ۱۰۰ هزار نفر امكان دریافت آن را دارند. لازم به ذكر است حداكثر سن مجاز به خرید ۴۰ سال بوده و هیچگونه نیازی به انجام آزمایشات پزشكی و برای صدور این بیمه نیست. لازم به توضیح است ایده این محصول كه با استفاده از بخش نوآوری همراه اول شكل گرفته است، با همكاری جیرینگ، شركت بیمه آسماری(SOS) و بیمه همراه پیاده سازی و اجرا می گردد. 
 

1396/12/07
16:29:28
5.0 / 5
3539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو