اخطار فولكس واگن درباره محدودیت تولید به علت كمبود تراشه

اخطار فولكس واگن درباره محدودیت تولید به علت كمبود تراشه برند فولکس واگن پیش بینی نمود تولید خودرو در ماه های آینده به علت کمبود جهانی تراشه محدود خواهد شد.به گزارش سئو سی به نقل از ایسنا، رالف برندشتتر، رئیس برند فولکس واگن در مصاحبه با خبرگزاری DPA آلمان اظهار داشت: کمبود قطعات نیمه رسانا امکان دارد در نیمه دوم سال تا حدودی برطرف شود. این شرکت می خواهد در طول سال تا حد امکان تولید از دست رفته را جبران کند.

فولکس واگن که بزرگترین شرکت خودروسازی اروپاست، در دسامبر اخطار داده بود که کمبود جهاین تراشه تولید خودرو را مختل خواهد نمود و برآورد کرده بود ریسک کاهش تولید بیشتر از ۱۰۰ هزار خودرو وجود دارد. این محدودیت تأمین قطعات نیمه رسانا که کل صنعت خودروسازی را با بحران روبرو کرده است، با آتشسوزی در کارخانه تولید تراشه خودروی شرکت رنساس الکترونیکس در ژاپن و طوفان زمستانی در تگزاس تشدید شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، رالف برندشتتر اظهار داشت: فولکس واگن مشاغل اداری را ۴۰۰۰ هزار مورد کاهش خواهد داد و ۲۰۰۰ موقعیت شغلی برای فعالیت های دیجیتالی بوجود می آورد. این شرکت همینطور به کاهش پیچیدگی تولید و پایین بردن هزینه ها و محدود کردن استخدام از خارج شرکت تا حد امکان ادامه می دهد.

منبع:

1400/02/13
19:00:07
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: الكترونیك , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو