ساخت دستگاه نشاء كار ایرانی

ساخت دستگاه نشاء كار ایرانی سئو سی: یک شرکت دانش بنیان بعد از انجام تحقیقات در بخش کشاورزی دستگاه نشاء کار ایران ساخت را به کشاورزان ارائه کرد.به گزارش سئو سی به نقل از معاونت علمی، سهراب سهیلی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: این شرکت در عرصه تولید ماشین آلات خدمات کشاورزی، فعالیت دارد. واحد تحقیق و توسعه شرکت، بسته به نیاز مختلف بخش کشاورزی در ایران، تجهیزات و ماشین آلات مختلفی را تولید می کند.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان افزود: یکی از تولیدات این شرکت، دستگاه نشاء کار است. این دستگاه زمین را از لحاظ شیار، میزان نرمی خاک و سطح آن آماده می کند و نشاء محصولات مختلفی مانند سبزی و صیفی جات را به خاک منتقل می کند.
این فعال زیست بوم دانش بنیان کشور، اظهار داشت: این دستگاه از نظر قیمت، با یک چهارم قیمت نمونه مشابه خارجی، فروخته می شود و به شکلی طراحی شده است که پاسخگویی نیازهای مختلف کشاورزان را در این عرصه، باشد.
وی همین طور بیان کرد: یکی دیگر از محصولات ما، دستگاه پاک کردن گل زعفران است، این دستگاه برای جداکردن کلاله گل زعفران از گل است. استفاده از این دستگاه موجب می شود که کاربرد دست به حداقل برسد. سرعت کار نیز ۱۰ برابر می شود. کیفیت محصول نیز بسیار بهتر از روش دستی است.
سهیلی ضمن ارائه توضیح بیشتر در مورد استفاده کشاورزان ایرانی از ماشین آلات مدرن، اضافه کرد: یکی از مسائل مهم در طراحی ماشین آلات کشاورزی، در ایران این است که از نظر اقتصادی نیز به صرفه و توجیه پذیر باشد. بدین سبب در پروسه طراحی و تولید، به شکلی عمل می نماییم که در حین حفظ کیفیت و ارتقا کارایی، قیمت تمام شده نیز به شکلی باشد که استفاده از آن برای تولیدکنندگان و کشاورزان، به صرفه و جذاب باشد.
این تولید کننده ایرانی، ماشین آلات فناورانه کشاورزی، اظهار داشت: باتوجه به تجارب کسب شده در صنایع مختلف و آشنایی با حوزه کشاورزی، یک نیازسنجی کامل در این بخش انجام دادیم و برمبنای نتایج این تحقیق آغاز به تولید ماشین آلاتی کردیم که برای ارتقا کشاورزی کشور مفید باشند.


منبع:

1400/02/14
13:43:48
5.0 / 5
904
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو