معاون پژوهشكده درمان ناباروری استان یزد:

نهمین كنگره بین المللی طب تولیدمثل در یزد

نهمین كنگره بین المللی طب تولیدمثل در یزد به گزارش سئو سی یزدـ معاون پژوهشکده  درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی یزد از برگزاری نهمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل و چهارمین کنگره ژنتیک تولیدمثل در یزد اطلاع داد.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، علی محمد عبدلی روز چهارشنبه در نشستی خبری عنوان کرد: نهمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه و چهارمین کنگره ژنتیک تولیدمثل ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در یزد برگزار می گردد.
وی با اشاره به اینکه کنگره سال جاری برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار می شود، اضافه کرد: هدف از برگزاری این کنگره، تشویق محققان جوان برای انجام کارهای پژوهشی است.
دبیر اجرایی نهمین کنگره بین المللی تطب تولیدمثل اظهار داشت: سال جاری ۵۰۰ خلاصه مقاله به دبیرخانه این کنگره رسید که ۳۰۰ مورد آن تحقیقات دانشجویی است و در نهایت هم ۱۵ مقاله برتر دانشجویی انتخاب گردید که ۱۳ مورد آن در ارتباط با کنگره طب تولیدمثل و دو مورد هم در ارتباط با کنگره ژنتیک تولیدمثل است.
عبدلی خاطرنشان کرد: ۱۰ مقاله خارجی هم از کشورهای هلند، اندونزی، مالزی و ترکیه به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.
وی همینطور از حضور سخنرانان مدعو در این وبینار اطلاع داد و اظهار داشت: این سخنرانان از کشورهای آمریکا، کانادا، هلند، انگلیس، استرالیا، نیوزلند، اسپانیا، ترکیه، عمان و یونان در این کنگره سخنرانی خواهند کرد.
عبدلی با اشاره به اینکه این کنگره به زبان انگلیسی برگزار می شود، اظهار د اشت: در مجموع ۳۹ سخنران در کنگره بین المللی طب تولیدمثل و ۱۸ سخنران هم در کنگره ژنتیک تولیدمثل سخنرانی خواهند کرد.

1400/02/16
17:47:52
5.0 / 5
969
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو