نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی

نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی به گزارش سئو سی شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی سراسر کشور  با مبحث طرح جهش تجارت فناوری برگزار گردید.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی سراسر کشور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ به صورت حضوری و آنلاین با حضور اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و رئیس شورای سیاست گذرای شبکه فن بازار ملی ایران، طهمورث لاهوتی، مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، صالح خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران نمایندگان فن بازار های تخصصی و منطقه ای و تعدادی از فعالان اکوسیستم نواوری و فناوری کشور در پارک فناوری پردیس برگزار گردید.
صالح خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران با اشاره طرح جهش تجارت فناوری اظهار داشت: تابحال در این طرح که از اردیبهشت سال ۱۳۹۹ شروع شده، ۳۴۸ میلیارد تومان گردش مالی توسط کارگزاران تجارت فناوری بوجود آمده است که نتیجه آن ۱۵۵ تعداد بهمرسانی بوده است.
وی اضافه کرد: طرح جهش تجارت فناوری به منظور افزایش مبادلات فناورانه که به تبع آن افزایش تولید خواهد بود، طرح جهش تجارت فناوری را پیش می برد. این شبکه با دارا بودن ۵۰ کارگزار تجارت فناوری در سطح کشور مبادرت به توسعه بازار فناوری می کند.
خالقی افزود: این طرح شامل بازاریابی محصولات دانش بنیان و فناورانه (بازاریابی داخلی و بین المللی)، سرمایه گذاری روی استارت آپ ها، اختراعات و طرح های فناورانه و هم رفع نیاز فناورانه صنایع است، که این همرسانی ها توسط کارگزاران تجارت فناوری انجام می شود.
به گزارش سئو سی به نقل از مهر، شبکه فن بازار ملی ایران بر مبنای نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه های شورایعالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وظیفه توسعه بازار فناوری کشور را عهده دار است.


منبع:

1400/03/03
08:44:38
5.0 / 5
504
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو