فراخوان ایده و محصولات در آموزش نانو منتشر گردید

فراخوان ایده و محصولات در آموزش نانو منتشر گردید به گزارش سئو سی فراخوان ایده و محصولات در حوزه آموزش نانو منتشر گردید.به گزارش سئو سی به نقل از ستاد نانو، رویدادی در حوزه بازی و سرگرمی، اموزش و فناوری نانو با هدف ساماندهی و کمک به ارتقای کمی و کیفیت محصولات آموزشی در حوزه نانو برگزار می گردد.
این رویداد در جهت «برنامه ساماندهی و توسعه محصولات آموزشی فناوری نانو» طراحی شده است.
صاحبان ایده یا محصول اولیه جهت شرکت در این رویداد فناورانه می توانند حداکثر تا ۳۱ مردادماه سال ۱۴۰۰ اقدام نمایند.
پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی در دبیرخانه، طرح های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد؛ در صورت دریافت تایید کمیته داوران، ایده‏ ها و محصولات منتخب در فرایند توسعه محصول وارد می ‏شوند و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه محصولات آموزشی نانو، فعالیت خویش را تا رسیدن به یک نمونه اولیه قابل عرضه برای جذب سرمایه‏ گذار ادامه خواهند داد.
در مسیر توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم های منتخب می توانند از خدمات حمایتی بهره مند شده و برپایه گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.
ایده‏ ها و محصولات آموزشی می بایست در محورهای«ترویج و آموزش مفاهیم و مبانی فناوری نانو»، «آموزش کاربردهای فناوری نانو، شبیه سازی دستگاه ها و تجهیزات نانو»، «شبیه سازی فرایند تولید نانو مواد و محصولات نانو» باشند.
نتایج نهایی آبان ماه ۱۴۰۰ مشخص می شود.

1400/05/01
11:04:56
5.0 / 5
341
تگهای خبر: آموزش , بازی , تجهیزات , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو