چند نفر تلگرام را پاك كرده اند؟

چند نفر تلگرام را پاك كرده اند؟ سئو سی: بعد از فیلتر تلگرام فقط یك میلیون نفر این نرم افزار را پاك كرده اند.به گزارش سئو سی به نقل از خبر آنلاین، در دیدار نمایندگان مجلس از وزارت ارتباطات مباحث روز فناوری اطلاعات و ارتباطات موردبحث و تبادل نظر قرار گرفت كه برگزیده آن از زبان جعفر زاده نماینده رشت به شرح زیر است:
پس از فیلتر تلگرام از 45 میلیون كاربر یك میلیون نفر این نرم افزار را پاك كرده اند، تاكید كرد: در این مدت تولید محتوا در تلگرام 40 درصد كاهش داشته است؛ همینطور از میزان بازدید از این پیام رسان 50 درصد كاسته شده است.
در حال حاضر 8 میلیون و 200 هزار كاربر در پیام رسان های داخلی حضور دارند. به صورت میانگین پیام رسان های داخلی 4 میلیون و 500 هزار مشترك دارند و دلیل تفاوت اعداد به علت استفاده برخی افراد از چند پیام رسان داخلی به صورت هم زمان است.
400 میلیون دلار از بابت طرح رجیستری به خزانه واریزشده است. هم اكنون 131 میلیون گوشی فعال در كشور موجود است كه 110 میلیون سیم كارت روی آن نصب است.
50 هزار نفر كاربر حرفه ای از مركز داده های دولت استفاده می نمایند. بر مبنای قانون برنامه ششم باید 12.5 درصد از حجم مراجعات مردم به دستگاه ها كاسته شود
ایجاد زیرساخت های مناسب برای ارتقاء 7 پیام رسان تأییدشده داخلی از وظایف وزارت ارتباطات بوده و این پیام رسان ها ظرفیت پشتیبانی از 15 میلیون مشترك را دارند.


5656


1397/02/19
13:17:07
5.0 / 5
2587
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو