شیب صادرات افزایش می یابد؛

عرضه فناوری های ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای چین

عرضه فناوری های ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای چین سئو سی: هفت شركت ایرانی فعال در حوزه فناوری نانو محصولات و توانمندی خویش را در نمایشگاه فناوری نانوی شانگهای در چین عرضه كردند.به گزارش سئو سی به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، هفت شركت فناور ایرانی نانومحصولات و توانمندی خویش را در نمایشگاه فناوری نانوی شانگهای در چین عرضه كردند.
این شركت ها روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در نشستی كه با حضور شركت های چینی در پاویون ملی ایران در شهر شانگهای برگزار می شود، توانمندی ها و محصولات خویش را برای طرف چینی عرضه و معرفی خواهند كرد تا فرصت های همكاری مشترك میان طرفین شناسایی شود.
امسال سومین حضور شركت های ایرانی در نمایشگاه نانو شانگهای است. این نمایشگاه در سال های گذشته، با عنایت به تمركز بر فناوری نانو بازدید كننده های خیلی از سراسر چین پذیرا بوده است. حضور شركت های فناور ایرانی در سال های قبل در این نمایشگاه باعث عقد قرارداد تجاری میان این شركت ها و شركت های علاقه مند چینی شده است.
طی دو سال قبل روند صادرات كالاهای نانوی ایران به چین روند افزایشی داشته كه پیش بینی می گردد فعالیت شركت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی در سال ۹۷ منجر به افزایش شیب صادرات به چین شود. نمایشگاه فناوری نانوی شانگهای از ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت ۹۷ (۱۴-۱۶ می ۲۰۱۸) با حضور ۷ شركت نانو ایرانی در مركز نمایشگاه ملی شانگهای در حال برگزاری است.

1397/02/26
15:22:32
5.0 / 5
2730
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو