به دنبال كاهش محبوبیت؛

كوچ نوجوانان آمریكایی از فیس بوك

كوچ نوجوانان آمریكایی از فیس بوك سئو سی: بررسی جدید موسسه پیو نشان داده است محبوبیت شبكه اجتماعی فیس بوك در بین نوجوانان آمریكایی به صورت قابل توجهی كاهش یافته است.به گزارش سئو سی به نقل از گیزمودو، این آمار نشان داده است تنها ۵۱ درصد از آمریكایی های ۱۳ تا ۱۷ ساله از فیس بوك استفاده می نمایند و این رقم در مقایسه با رقم ۷۱ درصد سال ۲۰۱۵ كاهش زیادی یافته است.
هم اكنون ۷۲ درصد نوجوانان امریكایی از اینستاگرام و ۶۹ درصد از اسنپ چت استفاده می نمایند. ۴۵ درصد از آمریكایی های ۱۳ تا ۱۷ ساله هم گفته اند به صورت دائمی و بی وقفه آنلاین هستند. این رقم در سال ۲۰۱۵ تنها ۲۴ درصد بوده است.
نكته جالب اینكه بر مبنای آمار پیو در سه سال قبل، ۵۲ درصد از نوجوانان آمریكایی كاربر اینستاگرام بوده اند و این رقم در مورد اسنپ چت ۴۱ درصد بوده است. هم اكنون تنها ۳۲ درصد از نوجوانان آمریكایی دارای حساب كاربری توئیتر هستند.
در میان پلاتفورم های مختلف یوتیوب بیشترین محبوبیت را در بین نوجوانان آمریكایی دارد و ۸۵ درصد از آمریكایی های ۱۳ تا ۱۷ ساله می گویند از آن استفاده می نمایند.
وقتی از نوجوانان آمریكایی در مورد شبكه اجتماعی كه بیش از همه مورد و به صورت مداوم مورد استفاده قرار می دهند پرسش شده، باز هم فیس بوك شرایط مناسبی نداشته است.
در میان شبكه های اجتماعی مختلف اینستاگرام با ۳۳ درصد در رتبه اول بوده، رتبه دوم با ۳۲ درصد به یوتیوب رسیده و فیس بوك با ۱۰ درصد رتبه پایانی را از آن خود كرده است.

1397/03/12
14:25:06
5.0 / 5
2814
تگهای خبر: فیس بوك , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو