اتحادیه اروپا پیشنهادهای گوگل برای فرار از جریمه را رد كرد

اتحادیه اروپا پیشنهادهای گوگل برای فرار از جریمه را رد كرد سئو سی: اتحادیه اروپا چند روزی است كه گوگل را به خاطر رفتارهای انحصارطلبانه تجاری حدود ۵ میلیارد دلار جریمه كرده است. اما اخیرا جزئیات بیشتری در این زمینه انتشار یافته است.به گزارش سئو سی به نقل از انگجت، برخی منابع آگاه می گویند گوگل پیش از نهایی شدن این جریمه پیشنهاداتی را برای جلوگیری از عملیاتی شدن آن عرضه كرده بود. پیشنهادات یادشده مربوط به آگوست سال ۲۰۱۷ بوده اند.
گوگل در جریان طرح این پیشنهادات به جزئیات چندانی اشاره نكرده بود، اما اعلام نموده بود حاضر است محدودیت های موجود در قراردادهای كاری مربوط به اندروید را كم كند و در زمینه نحوه توزیع و استفاده از برنامه های اختصاصی خود در گوشیهای اندرویدی به مذاكره بنشیند.
اما اتحادیه اروپا توجهی به این پیشنهادات نكرده بود و ظاهرا به این جمع بندی رسیده بود كه گوگل بسیار دیر در برابر خواست های اتحادیه اروپا واكنش نشان داده و بنابراین دیگر حل وفصل اختلافات دوجانبه با استفاده از مذاكره را بعنوان یك گزینه قابل بحث درنظر نمی گرفت. این اتحادیه انعطاف گوگل را هم ناچیز برآورد كرده بود.
هنوز مشخص نمی باشد آیا گوگل فرصتی برای تغییر سیاست های خود برای فرار از پرداخت این جریمه سنگین دارد یا باید ۵ میلیارد دلار تعیین شده را بپردازد. كارشناسان معتقدند اگر قرار باشد گوگل از پرداخت تمام یا بخشی از این جریمه رها شود، چاره ای ندارد جز اینكه انعطاف بسیار زیادی در مقابل اتحادیه اروپا نشان دهد.

1397/05/01
13:31:45
5.0 / 5
2812
تگهای خبر: اندروید , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو