وزیر ارتباطات:

مازندران هوشمند در دستور کار قرار دارد

مازندران هوشمند در دستور کار قرار دارد به گزارش سئو سی، مازندران وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مسافرت یکروزه به مازندران از برقراری اینترنت در 95 درصد از روستاهای استان تا اختتام امسال آگاهی داد و اظهار داشت: مابقی روستاها تا اختتام هفته دولت سال آینده از این نعمت برخودار خواهند شد و مازندران هوشمند در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.


عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که بمنظور انجام سفر یکروزه ساعتی پیش وارد مازندران شد، با همراهی سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران و کمال علیپور، رییس مجمع نمایندگان استان و برخی دیگر از مدیران ملی و استانی در اولین توقف خود از روستای جمشیدآباد زیراب شهرستان سوادکوه بازدید کرد.
وی مازندران را دارای خاصیت هایی دانست که همه مردم تمایل دارند از نعمت زیبایی آن بهره مند شوند و اشاره کرد: باوجود این که اتصال همه روستاها به شبکه ارتباطات دشوار است اما می خواهیم تا اختتام امسال، ۹۵ درصد از روستاهایی که مشکل اینترنت دارند را به شبکه اینترنت متصل نماییم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلان اینکه مابقی روستاهایی که از نعمت اینترنت برخودار نیستند هم تا هفته دولت آینده به اینترنت مجهز خواهند شد اشاره کرد: مازندران هوشمند در دستور کار وزارت ارتباطات و استانداری مازندران قرار دارد.
زارع پور که بمنظور بازدید از چند طرح زیرساختی و ارتباطی و همین طور حضور و سخنرانی در نماز جمعه به استان مازندران سفر کرده بود همین طور در جمع مردم روستای جمشید آباد زیراب سوادکوه قول داد تا این روستا تا آخر سال جاری به شبکه و اینترنت متصل شود.
گفتنی است بر اساس اعلام اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران، در دولت سیزدهم با نصب سایت های مخابراتی جدید و ارتقای سایت های موجود، پوشش صوت و اینترنت ۱۲۳ روستای مازندران تقویت شده است. همین طور در طول این مدت ۱۴ سایت جدید در زمینه ارتباطات برای پوشش ۳۱ روستای مازندران به بهره برداری رسید که برای ایجاد آنها ۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شد و تا اختتام هفته دولت امسال ۱۰ سایت دیگر برای ترمیم پوشش ارتباطی ۱۶ روستای دیگر در استان به بهره برداری می رسد.1401/06/05
21:56:06
5.0 / 5
251
تگهای خبر: اینترنت , ساخت , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو