سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

مسیر شرکت های دانش بنیان باید از بازار بگذرد

مسیر شرکت های دانش بنیان باید از بازار بگذرد به گزارش سئو سی، مشهد ـ سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: مسیر شرکتهای دانش بنیان باید از بازار بگذرد و این اقدام بعنوان بزرگترین کمک به این شرکتها با کمک بخش خصوصی صورت خواهد گرفت.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، روح الله دهقانی ظهر پنجشنبه در گردهمایی شرکتهای دانش بنیان خراسان رضوی اظهار نمود: نظام نوآوری از مسیر بازار شکل می گیرد و در کشور ما باید این مسیر با تغییر ۱۸۰ درجه ای از سمت بازار آغاز شود.
سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: بر مبنای آمار، گردش مالی بخش خصوصی کشور ۲۰۰ هزار میلیارد تومان است و این در شرایطی است که کل بودجه معاونت علمی ریاست جمهوری سه درصد این گردش مالی است.
وی اظهار داشت: بزرگترین فرصتی که حاکمیت می تواند در اختیار جوانان قرار دهد واگذاری مجوزهای قانونی می باشد که در اختیار مجلس، دولت و استان هاست که با یاری آنها، صنعت به سراغ جوانان خواهد آمد.
دهقانی اضافه کرد: آستان قدس رضوی که سرمایه علمی و اسلامی ماست اگر بخواهد بعنوان یک مجموعه اقتصادی بماند باید به سمت اقتصاد دانش بنیان حرکت نماید.
سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان نمود: در همه جای جهان منابع خیریه و وقف به کمک علم و شرکتهای دانش بنیان آمده اند که باقیات الصالحات برای افراد خیر و نهادهای موقوفه در تولید کسب و کار و صنعت برای شرکتهای دانش بنیان خواهد بود.


منبع:

1401/07/22
22:46:28
5.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو