لبخند آمازون به انتها رسید

لبخند آمازون به انتها رسید سئو سی: غول اینترنتی آمازون در امتداد کاهش هزینه، به برنامه کمک خیریه خود معروف به ˮلبخند آمازونˮ تمام کرد.به گزارش سئو سی به نقل از ایسنا، آمازون در تازه ترین اقدام برای کاهش هزینه ها، اعلام نمود برنامه کمک به خیریه خودرا تعطیل می کند. این فروشگاه اینترنتی بوسیله این برنامه، درصدی از خریدهای واجد شرایط در این سایت را به سازمان خیریه منتخب خریداران، اهدا می کرد. آمازون اعلام نموده که از زمان شروع این برنامه در سال ۲۰۱۳، حدود ۵۰۰ میلیون دلار به سازمانهای خیریه کمک کرده است.

آمازون در وب سایت خود به مشتریان اعلام نمود: می خواهد تا ۲۰ فوریه، به برنامه "لبخند آمازون" پایان دهد. این شرکت اعلام نمود با گذشت حدود یک دهه، این برنامه آن طور که باید، رشد نکرده تا تاثیری که امید می رفت را داشته باشد. با وجود سازمانهای خیریه زیادی که واجد شرایط دریافت کمک هستند، توانایی آمازون برای موثر بودن دراین زمینه، اغلب بسیار اندک بوده است. میانگین کمک به خیریه ها، کمتر از ۲۳۰ دلار است.

این شرکت وعده داد به سرمایه گذاری در زمینه هایی که می تواند تغییر معناداری صورت دهد مانند کمک به امدادرسانی بلایای طبیعی، ابتکارهای مسکن ارزان و برنامه های کمک به جوامع، ادامه خواهد داد.

تصمیم برای تعطیلی این برنامه، با شروع بازنگری گسترده هزینه های آمازون توسط اندی جاسی، مدیرعامل این شرکت، گرفته شده است.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، آمازون در بحبوحه تیرگی دورنمای اقتصادی و کندی رشد واحد خرده فروشی این شرکت، بزرگترین اخراج در تاریخ خودرا اعلام و استخدام در همه بخشها را متوقف کرده است. اندی جاسی در کوشش برای کنترل هزینه ها، روند توسعه انبارهای آمازون را متوقف کرده و پروژه های آزمایشی مانند سرویس سلامت ازراه دور و دستگاه تماس ویدئویی برای کودکان را تعطیل کرده است.

منبع:

1401/11/01
12:10:47
5.0 / 5
243
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو