با افزودن قابلیت جدید؛

گوگل تاخیر پروازها را حدس می زند

گوگل تاخیر پروازها را حدس می زند به گزارش سئو سی گوگل در حال برنامه ریزی برای افزودن قابلیت جدیدی به برنامه دستیار خود است تا كاربران بتوانند از تاخیر احتمالی پروازهایشان آگاه شوند.به گزارش سئو سی به نقل از ورج، نمایش این خدمات به خصوص در آستانه فرارسیدن فصل تعطیلات كریسمس برای خیلی از مردم در اروپا و امریكا خوشحال كننده است. چون آنها از این طریق درخواهند یافت كه كدام پرواز به چه میزان تاخیر دارد و می توانند از این مساله برای برنامه ریزی دقیق تر و پیشگیری از اتلاف وقت استفاده كنند.
پیش از این گوگل پیش بینی هایی از این دست را از راه خدمات پرواز خود یا Google Flights نمایش می كرد، اما بزودی می توان از دستیار گوگل پرسید: «هی گوگل، آیا پرواز من به موقع انجام می شود» یا «آخرین وضعیت پرواز... از شهر... به شهر... چگونه است؟»
گوگل برای نمایش این خدمات از تلفیقی از الگوهای خودآموز و هوش مصنوعی استفاده می نماید و البته به صورت دقیق سابقه پروازهای مسیر مورد نظر و شركت هواپیمایی را باز كنترل می كند و در نهایت پیش بینی خودرا نمایش می دهد. گوگل مدعی است پیش بینی مورد اشاره تا ۸۵ درصد دقیق خواهد بود.
جالب اینكه گوگل حتی علت تاخیر را هم به شما خواهد گفت و به مسائلی مانند تاخیر پرواز ورودی قبلی و غیره اشاره خواهدنمود. این آغازین بار است كه پیش بینی تاخیر پرواز با چنین دقتی و بدون همكاری خود ایرلاین ها صورت می گیرد بدین سان كاربران می توانند از تاخیر احتمالی پروازهایشان كه حتی توسط ایرلاین ها اعلام نمی گردد هم باخبر شوند.

1397/09/27
15:14:44
5.0 / 5
2459
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو