دستگاه تصفیه آب خاكستری نانوساختار وارد لیست بها شد

دستگاه تصفیه آب خاكستری نانوساختار وارد لیست بها شد به گزارش سئو سی دستگاه تصفیه آب خاكستری با استفاده از غشاهای سرامیكی نانوساختار وارد لیست بها شد.به گزارش سئو سی به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، لیست بها، كتابچه ای حاوی فهرست قیمت مواد و مصالح یا خدماتی است كه پیمانكاران عمرانی از آنها برای پروژه های داخل كشور استفاده می نمایند. هر ساله سازمان مدیریت و برنامه لیستی از بهای رشته های مختلف پروژه های عمرانی را منتشر می كند.
یكی از بخش های این لیست به مبحث تأسیسات مكانیكی اختصاص داده شده كه سامانه های تصفیه آب همچون زیرشاخه های آن محسوب می شوند. در فهرست جدیدی كه سازمان مدیریت و برنامه برای سال ۹۸ منتشر نموده، دستگاه تصفیه آب خاكستری با استفاده از غشاهای سرامیكی نانوساختار هم درج شده است.
آب خاكستری به پساب های خانگی، به استثنای خروجی فاضلاب سرویس های بهداشتی، گفته می شود كه هنگام حمام كردن، ظرف شستن یا رخت شویی ایجاد می شود.
یك شركت دانش بنیان، فناوری تصفیه آب خاكستری را عرضه كرده است كه می توان با استفاده از آن، آب های خاكستری را باردیگر به چرخه مصرف باز گرداند. این سامانه مبتنی بر میكرو فیلتراسیون و اولت را فیلتراسیون می تواند با تصفیه آب های خاكستری، ۷۰ درصد از آب مصرفی را بازیافت كند.
در این سامانه، آب خاكستری به صورت هیبریدی با استفاده از غشاهای نانوساختار سرامیكی چند كاناله تصفیه و گندزدایی می شود. جنس غشاهای به كار رفته در این دستگاه، سرامیكی بوده كه اندازه حفرات این غشاها توسط مهندسان و متخصصان این شركت با استفاده از فناوری نانو مهندسی شده است.
این سامانه در دو مرحله میكرو فیلتراسیون و اولت را فیلتراسیون، پساب ورودی را تصفیه و آب را جهت استفاده مجدد به سیستم باز می گرداند. در مرحله میكرو فیلتراسیون چربی ها، شوینده ها و دیگر درشت مولكول ها و همینطور تا حدود زیادی میكروب ها و میكروارگانیسم ها و در مرحله اولت را فیلتراسیون تمامی میكروارگانیسم ها و حتی لاشه ی میكروارگانیسم ها از آب ورودی حذف می شود.
محصول نهایی، آب با كیفیتی خواهد بود كه دارای استانداردهای داخلی و جهانی است.

1398/01/25
15:54:11
5.0 / 5
2128
تگهای خبر: بازی , تخصص , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو