آپدیت جدید تلگرام منتشر شد:

حریم خصوصی متمركز، گروه های گفتگو، بات های وب یك پارچه و

حریم خصوصی متمركز، گروه های گفتگو، بات های وب یك پارچه و به گزارش سئو سی تلگرام با به روز رسانی نرم افزارش اعلام نمود: تمركزمان همیشه بر روی حفظ حریم خصوصی بوده است. در سال 2014 تنظیمات حریم خصوصی مثل مخفی سازی آخرین دیدار را پایه گذاری كردیم كه امروز انعطاف پذیرتر هم شده است.چه كسی می تواند شماره تلفن من را ببیند؟
می توانید در چت ها و گروه های خصوصی پیام بفرستید بدون اینكه شماره تلفن تان قابل مشاهده باشد. اما امكان دارد مواردی وجود داشته باشد كه بخواهید شماره خویش را قابل رویت كنید (به عنوان مثال به تمام همكارانتان)، ازاین رو یك كنترل حریم خصوصی اختصاصی اضافه شده است تحت عنوان - چه كسی میتواند شماره من را ببیند.

ربات های وب یك پارچه
ادغام ربات ها با خدمات وب بهینه تر شده است. حالا ربات ها در صورتیكه به آنها اجازه دهید، همزمان با بارگذاری صفحه در مرورگر وارد حسابتان در آن وبسایت هم می شوند.

آشنایی برادكست ها با گروه های گفتگو:
كانال های تلگرام یك ابزار برای پخش (برادكست) افكار شما به مخاطبان نامحدود است. چت گروهی تلگرام روشی برای جوامع تا 200، 000 عضو برای بحث در مورد مطالب مختلف را عرضه می دهد. از زمانی كه كانال ها و گروه ها راه اندازی شده اند، كاربران خواسته اند تا گفتگو به كانال ها و اعلامیه ها به آنها اضافه شود. با استفاده از این بروزرسانی، مدیران می توانند یك چت گروهی به كانال خود اضافه كنند تا بعنوان یك صفحه بحث و گفتگو به كار رود:

مشتركین گروه یا كانال كه توسط ادمین صفحه در گفتگو عضو شده اند در پایین صفحه گزینه ای تحت عنوان Discuss مشاهده می كنند كه با انتخاب آن می توانند در بحث ها مشاركت كنند.


كانالهای عمومی را مشاهده كنید:
هم حالا می توان هر كانال عمومی را از وب مشاهده كرد - حتی اگر به تلگرام وارد نشده اید. همین امر برای افرادی كه هنوز حساب تلگرام ندارند هم صادق است.


به سادگی لینك كانال را در مرورگر باز كنید و "پیش نمایش كانال" را انتخاب كنید.

هشدارهای كلاهبرداری
برنامه تلگرام حالا یك برچسب كلاهبرداری برای حساب های مشكوك نشان داده است.


جذاب هایی برای iOS:
تلگرام 5.7 برای iOS، حالا ریز عكس (Thumbnails) یا پیش نمایشی برای فایلهای PDF نمایش می دهد. (به خاطر داشته باشید كه تلگرام اجازه می دهد تا هر نوع فایلی تا اندازه 1.5 گیگابایت را به اشتراك بگذارید و ارسال كنید.)


علاوه بر این الان در تلگرام iOS می توانید هر متن را به یك وب سایت متصل كنید.


لذت هایی برای نسخه اندروید:
برای اندروید، طراحی جستجوی پیام و اضافه كردن افراد به گروه ها بهبود یافته است. علاوه بر این، گزینه تغییر تم بهبود پیدا كرده و زیباتر و واكنشگراتر شده است.
2121

1398/03/22
15:27:34
5.0 / 5
2722
تگهای خبر: آپدیت , اندروید , تلفن , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو