رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی :

فعالیت كارخانه های نوآوری بر مبنای مزیت های منطقه ای و بومی

فعالیت كارخانه های نوآوری بر مبنای مزیت های منطقه ای و بومی به گزارش سئو سی رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی اظهار داشت: كارخانه های نوآوری كه با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری در كشور توسعه یافته است، بر مبنای مزیت های منطقه ای و بومی فعالیت می نمایند.به گزارش سئو سی به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اسماعیل قادری فر درباره توسعه كارخانه های نوآوری در كشور، خاطرنشان كرد: معاونت علمی و فناوری به دنبال توسعه زیست بوم نوآوری است. یكی از روش های توسعه این زیست بوم، راه اندازی كارخانه های نوآوری است كه توسعه این كارخانه ها در دستور كار معاونت علمی و فناوری قرار گرفته است.
وی اضافه كرد: در راه اندازی كارخانه های نوآوری به مزیت های منطقه ای و بومی استان نگاه می نماییم و تلاس می نماییم كه این كارخانه ها با كمك توانمندی های بومی، اقتصاد استان ها را رونق دهد.
به گفته قادری فر، این كارخانه ها در استان های مختلف ایجاد خواهد شد. بزودی شاهد آغاز عملیات عمرانی كارخانه نوآوری در شیراز به مساحت ۱۴ هزار متر مربع خواهیم بود.
وی خاطرنشان كرد: استارتاپ ها بعنوان یكی از عناصر مهم زیست بوم نوآوری و كارآفرینی همواره به دنبال محیطی پویا، خلاق و یكپارچه برای دسترسی به سرمایه های دانشی، نمادین، اجتماعی و اقتصادی برای توسعه و رشد سریع و رسیدن به اهداف خود هستند.
رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری عنوان كرد: برای ساخت كارخانه نوآوری آزادی، كارخانه ای متروك در نزدیكی میدان آزادی تهران انتخاب و بعد از عملیات مرمت، بعنوان نخستین شعبه پارك فناوری پردیس متولد شد.

1398/03/30
21:16:45
5.0 / 5
2584
تگهای خبر: توسعه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو