چگونه هوش مصنوعی در حال ایجاد تحول در برنامه نویسی برنامه های تلفن هوشمند می شود

چگونه هوش مصنوعی در حال ایجاد تحول در برنامه نویسی برنامه های تلفن هوشمند می شود به گزارش سئو سی برنامه های تلفن هوشمند روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشند و تكنولوژی  هوش مصنوعی (AI) به كمك برنامه های متنوع بصری نقش مهمی در خلق تحول اساسی در بازار برنامه های تلفن هوشمند داشته است.developer-tech: امروزه كاربران به برنامه های تلفن همراه بعنوان چاره فوری برای انجام كارها و انجام خیلی از وظایف دیگر تكیه می كنند. سازگاری با AI و توانایی یادگیری آن به هر كسب و كاری اجازه می دهد تا نیازهای مشتریان را برآورده سازد.
به همین دلیل توسعه دهندگان از هوش مصنوعی بعنوان یك فناوری كارآمد استفاده می نمایند. در این مقاله به راه هایی كه امكان دارد هوش مصنوعی سبب ایجاد تحول درزمینهٔ ساخت برنامه های تلفن هوشمند شود می پردازیم. شخصی سازی یكی از كلیدی ترین موارد در توسعه برنامه ها
هوش مصنوعی ابزاری قدرتمند برای شخصی سازی است٬ چونكه می تواند اطلاعات كاربر، جستجوها و عادت های خرید را به دست آورد. بدین ترتیب هركسی كه از برنامه های ساخته شده بر روی هوش مصنوعی استفاده می نماید، یك تجربه منحصربه فرد دارد چونكه این دسته از برنامه ها پیشنهادهایی را بر مبنای تنظیمات فردی عرضه می دهند.
همان طور كه شاهد استفاده روزافزون از هوش مصنوعی در كسب وكارهای مختلف هستیم، برنامه های بیشتری هم از این فنّاوری در حال ساخته شدن درزمینهٔ های مختلف می باشند تا تعامل و رضایت مشتری را بالا برند. مای استارباكس باریستا، آمازون گو و تاكوبوت از معروف ترین برنامه های هوشمند هستند كه از این فنّاوری استفاده می نمایند. این برنامه ها به رفتار كاربران توجه می كنند و با عنایت به نیازها و علاقه مندی های آنها دستورات را پیشبینی می نماید.
هوش مصنوعی با ساخت الگوریتم های خاص به كمك تكنیك های یادگیری ماشین همانند مغز انسان اطلاعات را پردازش می كند، و بنابراین توسعه دهندگان از هوش مصنوعی برای خودكارسازی كارهای تكراری، آزمودن نرم افزار و تصمیم گیری در مورد چگونگی حركت به مرحله تكامل بعدی استفاده می نمایند. توسعه دهندگان برنامه های موبایل فرصت بیشتری برای ایجاد كدهای خلاقانه دارند
هوش مصنوعی در حال ایجاد تحولی تاریخی در ساخت برنامه ها می باشد و به كمك الگوریتم های خاص قابلیت توسعه برای برنامه های مختلف را دارد. كدهای پاسخ سریع (QR) را در نظر بگیرید كه همانند باركدهای سنتی به نظر می آیند، این مربع های سیاه وسفید اسكن می شوند و پس از اسكن اطلاعات را به یك تلفن همراه منتقل می كنند. اطلاعاتی مانند مكان جغرافیایی، قیمت ها، لینك های ورود به محتوا آنلاین و ویدیوها كه از راه كد QR قابل دسترسی هستند. با یكپارچگی AI، كاربران می توانند اطلاعات بیشتری ازجمله تاریخ انتشار محصولات و یا تاریخ تورهای مختلف و غیره را از اسكن QR دریافت نمایند. Octane.ai یكی از برنامه هایی است كه با استفاده از كدهای QR و فنّاوری هوش مصنوعی استفاده می نماید.
تكنیك های در رابطه با ماشین لرنینگ فقط به افزایش آگاهی نسبت به یك برند و بالا بردن فروش ختم نمی گردد بلكه این فنّاوری با بررسی و پیشبینی رفتار كاربران خیلی از مشكلات را تشخیص می دهد و برطرف می سازد و درنتیجه سبب ایجاد سهولت برای كاربران می شود.
تأثیر غیرقابل انكار AI سبب می شود تا برنامه های هوشمند به فرصتی جدید برای ایجاد كسب وكار تبدیل شوند. برنامه های كاربردی كه بر مبنای نیازهای كاربران ساخته می شوند، به این مفهوم است كه كسب وكارها باید تمركز خویش را بر روی داده ها معطوف كنند.
الگوریتم های استاندارد مانند AI ارتباط بین برندها و مشتریان را تقویت نمی كنند، اما استارتاپ ها را تشویق می كنند تا برنامه های هوشمند را توسعه دهند كه باعث افزایش مصرف كاربران و رضایت مشتری می شود. استفاده از AI چاره خوبی برای خیلی از كسب وكارها برای ورود به بازارهای جدید و عرضه بهتر خدمات به مشتریان و ایجاد بستر مناسب برای بازگشت سرمایه در روند توسعه است.
شركت های بزرگ مانند eBay ادعا می كنند كه AI وفاداری مشتری را بیشتر می كند. برنامه eBay بیشتر از 370 میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است. این شركت با استفاده از داده های ساخت یافته برای ایجاد صفحات شخصی استفاده می نماید تا بتواند، یك تجربه خرید خوب را برای مشتریان فراهم نماید. eBay همینطور از خصوصیت های جستجوی بصری AI برای پیدا كردن و تشخیص مواردی كه مشتریان در برنامه هایی مانند شبكه های اجتماعی مشاهده می كنند، استفاده می نماید و با پیشنهاد محصولاتی متناسب با علایق كاربران و مشابه با موارد مشاهده شده ضمن ایجاد سهولت در كار، در زمان جست وجوی كاربران هم صرفه جویی می كند.
AI با زندگی شخصی ما هماهنگ است
دسترسی به AI فراتر از برنامه های موبایل می باشد به صورتی كه در فن آوری های خانه هوشمند، كامپیوتر ها و طیف وسیعی از موارد شخصی و حرفه ای در حال گسترش می باشد. AI نشان داده است كه آینده برنامه توسعه تلفن های همراه در این فنّاوری خلاصه می شود. هوش مصنوعی در حال تغییر روش هایی است كه برنامه نویسان تابه حال برای ساخت برنامه ها انجام می دادند و همینطور در نحوه ارتباط مصرف كنندگان با محصولات و شركت ها هم تغییراتی بوجود می آورد.
۲۱۲۱

1398/04/12
18:20:53
5.0 / 5
2678
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو