خدمات شبكه آزمایشگاهی به بازارهای بین المللی می رسد

خدمات شبكه آزمایشگاهی به بازارهای بین المللی می رسد به گزارش سئو سی شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری در نیمه دوم سال جاری به دنبال ایجاد زیرساخت ها و سازوكارهای لازم برای عرضه خدمات مراكز عضو به مشتریان خارج از كشور است.به گزارش سئو سی به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری، به منظور توسعه كمی و كیفی خدمات آزمایشگاهی كشور تشكیل شده است و در حدود ۴۰۰ مركز آزمایشگاهی تخصصی در سراسر كشور را تحت پوشش دارد.
برنامه فعالیت های شبكه برای سال ۹۸ تدوین شده و به تصویب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم رسیده است. بر این اساس، شبكه آزمایشگاهی به منظور توسعه بازار خدمات آزمایشگاهی مراكز عضو، برنامه های انگیزشی متنوعی را برای ترغیب پژوهشگران، صنایع و شركت های دانش بنیان را در نیمه دوم سال جاری اجرا خواهد نمود.
ورود به بازار خدمات آزمایشگاهی خارجی، بخصوص كشورهای همسایه است. وجود دانشگاه های مختلف و حضور تعداد قابل توجه پژوهشگران در كشورهای همسایه، فرصت ارزشمندی را برای مراكز آزمایشگاهی ایران فراهم نموده و شبكه آزمایشگاهی ایجاد زیرساخت ها و سازوكارهای لازم برای عرضه خدمات این مراكز به مشتریان خارج از كشور را در برنامه كاری سال ۹۸ قرار داده است.

1398/06/25
19:56:58
5.0 / 5
2541
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو