رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر:

نیازهای خویش را از راه دستاوردهای داخلی تأمین می نماییم

نیازهای خویش را از راه دستاوردهای داخلی تأمین می نماییم به گزارش سئو سی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا اظهار داشت: ما در حوزه كاری خودمان از این دستاوردها حمایت می نماییم و نیازهای خویش را از این محل تامین می نماییم.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا امروز در حاشیه رویداد عرضه فناوری های حوزه پهپاد كه در محل صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار گردید در جمع خبرنگاران با اشاره به توانمندی جوانان كشور اظهار داشت: بسیاری از دستاوردهای عرضه شده در حوزه پهپادها توسط محققانمان منحصر به فرد است.
وی افزود: تحقیقاتی كه در كشور شكل گرفته می تواند نیاز نیروهایی همچون پلیس مبارزه با مواد مخدر را تامین كند.
زاهدیان با اشاره به اینكه بسیاری از محصولاتی كه در این نمایشگاه عرضه شده در گذشته مجبور بودیم از خارج وارد نماییم اظهار داشت: امروز شاهد می باشیم كه این فناوری ها كاملا بومی سازی شده و این نشان از همت و عزم جوانان كشور برای سازندگی است.
وی اظهار داشت: امیدواریم در جهت اقتصاد مقاومتی برای آنكه كشور به صورت مستقل به حیات خود ادامه دهد این توانمندی ها بیشتر از پیش افزایش یابد.
زاهدیان اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از توانمندیهای حوزه پهپاد به فراخور نیاز حمایت می كند.
وی اظهار داشت: ما در حوزه كاری خودمان از این دستاوردها حمایت می نماییم و نیازهای خویش را از این محل تامین می نماییم.
زاهدیان با اشاره با مذاكره با شركتهای دانش بنیان فعال در حوزه های مرتبط اظهار داشت: در آینده اتفاقات خوبی شكل می گیرد و امیدوار هستیم بهره برداری مناسب تری از این دستاوردها داشته باشیم.

1398/06/28
12:33:53
5.0 / 5
2768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو