رباتی كه مهارت های نوشتاری كودكان را زیاد می كند

رباتی كه مهارت های نوشتاری كودكان را زیاد می كند به گزارش سئو سی محققان سوئیسی و پرتغالی با همكاری یكدیگر یك سیستم خودكار رباتیك ابداع نموده اند كه به كودكان كمك می نماید تا توانایی های نوشتاری خویش را بهبود ببخشند.به گزارش سئو سی به نقل از تك اكسپلور، این ربات اجتماعی مانند یك معلم عمل كرده و می تواند به صورت جلسه به جلسه با بچه ها كار كرده و نقاط ضعف و قوت آنها را در زمان نوشتن مطالب مختلف تذكر دهد.
یادگیری نوشتن برای برخی بچه ها كار ساده ای نیست و با عنایت به اهمیت این مورد در راه تحصیل و یادگیری ابداع روش هایی كه آموختن مهارت نوشتن را در بچه ها تقویت كند، بسیار مهم می باشد. ضعف در نگارش و دست خط بد و دارای غلط های املایی مسیر تعلیم و تربیت دانش آموزان را با مشكلاتی مواجه می كند و از اعتماد به نفس و انگیزه كودكان برای یادگیری می كاهد.
ربات انسان نمای جدید ضمن بررسی كیفیت نگارش كودكان، دروسی را به صورت مرحله به مرحله به آنها تدریس می كند و به تدریج قابلیت های نگارشی آنها را تقویت می كند. این ربات معلم با بررسی دستنوشته های هر كودك به صورت خودكار برای مرحله بعدی تدریس تصمیم می گیرد و احتیاج به هیچ گونه دخالتی ندارد.
ربات مورد اشاره از كودك می خواهد تا خود مشكلات نگارشی خویش را بهبود ببخشد تا دست خط وی به تدریج بهتر شود. در ادامه كودك بر اساس دستورات ربات شیوه نگارش حروف و كلمات را تغییر می دهد. گفتنی است كه این ربات جهت استفاده كودكان ۴ تا ۸ ساله طراحی شده است.

1398/07/13
22:07:01
5.0 / 5
2815
تگهای خبر: ربات , رباتیك , سیستم , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو