باهدف بررسی كسب وكارهای دانش بنیان؛

مجمع اقتصاد فناوری نانو

مجمع اقتصاد فناوری نانو به گزارش سئو سی هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو، با هدف بررسی تأثیر فضای متغیر اقتصادی كشور بر كسب و كارهای دانش بنیان برگزار می گردد.به گزارش سئو سی به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، ثبت نام هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو بعنوان بزرگ ترین رویداد مدیریتی حوزه نانو، از روز شنبه ۱۱ آبان ماه شروع شد. در این دوره مجمع تلاش خواهد داشت تا مبحث تاثیر فضای متغیر و ناپایدار اقتصادی كشور را بر كسب وكارهای دانش بنیان محور قرار داده و به بررسی فرصت ها و تهدیدهای ناشی از آن بپردازد.
همچون دوره های گذشته مجمع، امسال هم صاحب نظران مختلفی در این دو روز به عرضه دیدگاه ها و تجربیات خود در چارچوب سخنرانی ها، پنل ها و كارگاه های مختلف خواهند پرداخت كه بزودی از راه كانال های اطلاع رسانی مجمع معرفی می گردند. به همین ترتیب گردهمایی بخش بزرگی از فعالان اكوسیستم حوزه فناوری و نوآوری به ویژه فناوری نانو، فرصت ارزشمندی جهت شبكه سازی و گسترش ارتباطات برای شركت كنندگان این رویداد خواهد بود.
در این دوره ۴۶ نفر ظرفیت ثبت نام ویژه وجود دارد كه هزینه آن به علت استفاده از جایگاه ویژه (۲ ردیف جلو) و همینطور بهره مندی از پكیج كامل فیلم فروم، متفاوت از سایر ثبت نام ها خواهد بود.

1398/08/12
22:58:00
5.0 / 5
2411
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو