همزمان با هفته پدافندغیرعامل؛

مانور تست پایداری شبكه ملی اطلاعات برگزار گردید

مانور تست پایداری شبكه ملی اطلاعات برگزار گردید به گزارش سئو سی مانور تست پایداری شبكه ملی اطلاعات در لایه های مختلف این شبكه همزمان با هفته پدافند غیرعامل در شركت ارتباطات زیرساخت برگزار گردید.به گزارش سئو سی به نقل از وزارت ارتباطات، مانور تست پایداری شبكه ملی اطلاعات و پایداری لایه های مختلف این شبكه در جلسه ای در محل شركت ارتباطات زیرساخت برگزار گردید.
در این جلسه صادق بیك پور رئیس كمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل و نقش آن در حوزه های مخابراتی كشور اظهار داشت: اولویت اصلی پدافند غیر عامل در حوزه ارتباطات زیرساخت، توسعه زیرساخت ها با رویكرد ملی است.
وی اضافه كرد: یكی از اهداف اصلی پدافند غیر عامل، حفاظت از زیرساخت ها و دارایی های كشور است تا هرگونه صدمه پذیری در مقابل تهدیدات را شناسایی كرده و اقدامات پیشگیرانه صورت گیرد. براین اساس با عنایت به وجود حملات احتمالی در بستر شبكه، این لزوم احساس می شود كه تست های پایداری شبكه برگزار گردد.
بیك پور خاطرنشان كرد: علاوه بر اهمیت وجود دانش در زیرساخت شبكه، برخورداری از نیروی انسانی خلاق، متعهد و متخصص هم از مواردی است كه می تواند به ارتقای كیفیت پایداری شبكه كمك نماید.
رئیس كمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزاری مانور تست پایداری شبكه ملی اطلاعات در زیرساخت را همزمان با هفته پدافند غیرعامل از اقداماتی عنوان نمود كه درصد آمادگی و قابل پیشبینی شدن حملات احتمالی را زیاد می كند.

1398/08/13
18:12:07
5.0 / 5
2454
تگهای خبر: تخصص , توسعه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو