در گزارش سئو سی عنوان شد:

ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت جهت بهبود آموزش

ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت جهت بهبود آموزش به گزارش سئو سی دبیر رویداد تكانش از ارائه ایده پردازی حوزه تعلیم و تربیت آگاهی داد و اظهار داشت: این رویداد نوآوری با هدف ارائه ایده های مسئله محور در حوزه آموزش برگزار شده است.سعید یغموری مسئول شبكه سازی و رویدادهای خانه نوآوری تعلیم و تربیت و دبیر رویداد «تكانش» در گفتگو با خبرنگار مهر اضافه كرد: در این رویداد نوآوری ۵۰ نفر شركت كرده اند. این رویداد از بامداد امروز پنجشنبه ۲۸ آذر شروع شده و تا غروب فردا جمعه ۲۹ آذرماه ادامه دارد.
وی اضافه كرد: سوژه اصلی رویداد تعلیم و تربیت است و دانشجویان و طلبه هایی كه ایده و مسئله ای در حوزه آموزش و تعلیم و تربیت دارند و فكر می كنند اگر آنرا اجرا كنند می توانند مسئله ای در این عرصه حل كنند تا وضعیت آموزش بهبود یابد مخاطبان رویداد هستند.
یغموری تصریح كرد: این افراد ایده های خودرا ارائه می دهند و تابحال از ۲۴ ایده ای كه عنوان شد ۱۰ ایده انتخاب شده است كه برمبنای آن تیم تشكیل شده و تیم های منتخب آموزش می بینند. این تیم ها آموزش می بینند كه ایده های خودرا با چه سازوكاری بپرورانند و مسائل را حل كنند. این ایده ها پیش داوری و نقد می شود تا كارشان پخته تر شود.
وی اضافه كرد: در روز دوم رویداد ایده ها داوری می شوند و تیم ها مسئله خودرا با راهكارهای آن ارائه می كنند تا در نهایت انتخاب شوند. بعد از داوری، ایده های منتخب در خانه نوآوری پذیرش می گیرند و مستقر می شوند و سه ماه فرصت دارند و كارشان را به یك محصول برسانند.
مسئول شبكه سازی و رویدادهای خانه نوآوری تعلیم و تربیت گفت: داوران نهایی در حوزه تعلیم و تربیت، كسب و كار، نوآوری و بحث های فلسفی و مبانی هستند.


منبع:

1398/09/29
00:05:05
5.0 / 5
3009
تگهای خبر: آموزش , سئو , شركت , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو