سواستفاده دولت هند از توئیتر برای جلب پشتیبانی از قانون جنجالی

سواستفاده دولت هند از توئیتر برای جلب پشتیبانی از قانون جنجالی سئو سی: دولت هند برای جلب حمایت عمومی از اصلاحیه جنجالی قانون شهروندی این كشور به سواستفاده از توئیتر پرداخته است.به گزارش سئو سی به نقل از انگجت، حزب بهاراتیا جاناتای هند كه دولت را در اختیار دارد، به جهت اینكه بخش زیادی از مردم این كشور را حامی اصلاحیه قانون شهروندی نشان دهد، هزاران نفر از اعضا و هواداران خودرا وادار به فعالیت گسترده در توئیتر كرده و این افراد با همكاری و هماهنگی یكدیگر بطور دسته جمعی یك شماره تلفن نمادین را برای نشان دادن پشتیبانی از قانون مورد اشاره به اشتراك گذاشته اند.
به افرادی كه در پشتیبانی از قانون مذكور در توئیتر به فعالیت پرداخته اند، وعده های مختلفی داده شده كه همچون آنها می توان به دسترسی به خدمات رایگان نتفلیكس تا بهره مندی از فرصت های شغلی اشاره نمود.
بر اساس گزارش رسانه های افشاگر هندی این تحركات تحت نظارت آمیت شاو وزیر كشور هند صورت گرفته كه برای نخستین بار شماره مورد اشاره را در توئیتر به اشتراك گذاشته است. دولت هند با برنامه ریزی برای اعطای تابعیت به مهاجران غیرقانونی غیرمسلمان كشورهای همسایه جنجال بزرگی در این كشور به وجود آورده است.


منبع:

1398/10/15
13:02:05
5.0 / 5
2391
تگهای خبر: برنامه ریزی , تلفن , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو