نخستین سرویس شارژ خودكار كیف پول در ایران افتتاح شد

نخستین سرویس شارژ خودكار كیف پول در ایران افتتاح شد سئو سی: چندی قبل اسنپ و آسان پرداخت از كیف پول مشترك خود رونمایی كردند؛ حالا روابط عمومی اسنپ از راه اندازی سرویس شارژ خودكار این كیف پول آگاهی داده است.با فعالسازی شارژ خودكار كیف پول آپ می توانید بجای آن كه همیشه كیف پول تان را شارژ كنید این وظیفه را به اپلیكیشن آسان پرداخت بسپارید. كافی است یكی از حساب های بانكی خودرا به این كیف پول متصل كنید. برای ثابت نگه داشتن موجودی این كیف پول می توانید طی قراردادی (با مشخص كردن بازه زمانی) اجازه برداشت از حساب بانكی تان را (با سقف مشخص) صادر كنید.
با فعالسازی سرویس شارژ خودكار كیف پول، بعد از درخواست خودرو از اپلیكیشن اسنپ می توانید تنها با انتخاب پرداخت از كیف پول، بدون نیاز به وارد كردن رمز دوم و مشخصات كارت بانكی هزینه ی سفر خودرا پرداخت كنید.
سرویس شارژ خودكار كیف پول شما را به حساب بانكی تان متصل می كند و امكان مدیریت سقف برداشت و تعیین محدوده زمانی را به شما می دهد. این سرویس یكی از روش های معمول پرداخت در جهان است كه حالا به واسطه ی محصول مشترك اسنپ و آپ می توانیم برای نخستین بار در ایران از امكانات آن بهره ببریم و در مدیریت مالی از آن استفاده نمائیم.
پیش از این نیز اسنپ و آپ با راه اندازی كیف پول مشترك خود پرداخت هزینه غذا، سفر با اسنپ و اسنپ بایك در اپلیكیشن اسنپ و شارژ، عوارضی آزادراه و دیگر خدمات را در اپلیكیشن آپ تسهیل كرده بودند. 2121


منبع:

1398/10/20
16:01:26
5.0 / 5
2516
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو