شطرنج پست با سه وزیر

شطرنج پست با سه وزیر سئو سی: بزرگترین پروژه پرداخت در هوشمندسازی صنعت پست و لجستیك كلید خورد. این پروژه با همكاری شركت تی تك بعنوان تامین كننده زیرساخت فناوری اطلاعات پست و لجستیك، شركت تیپاكس بعنوان یكی از بزرگترین كوریرهای پستی كشور و شركت پرداخت نوین آرین بعنوان ارائه دهنده خدمات زیر ساختی پرداخت اجرا شده است. ایجاد پلت فرم یكپارچه و هوشمند پرداخت و همین طور تامین و تجهیز 2 هزار دستگاه كارتخوان اندرویدی (Handheld) در فاز اول به بهره برداری رسید.این پروژه بر اساس یكپارچه سازی سامانه های پرداخت و سامانه های مكان محور تی تك، اپلیكیشن جت تیپاكس و سرویس های پرداخت زیرساختی پرداخت نوین آرین، طراحی و پیاده سازی شده است، كه بعد از آزمایش های فنی و صحت عملكرد سامانه ها، الان در چارچوب نسخه جدید اپلیكیشن جت، قابل ارائه است.
امكانات بسیاری در این سرویس پیش بینی شده است كه در فاز اول می توان به سامانه تهیه و ارائه گزارشات هوشمند مدیریتی شامل نمایش محل انجام تراكنش ها، جزئیات تراكنش، آدرس، مختصات مكانی مربوط به تراكنش و رهگیری مرسولات پستی به صورت برخط اشاره نمود. همین طور امكانات دیگری مانند تسهیم آنلاین، حساب دیجیتال، تسویه زماندار نیز در این سامانه تعبیه شده اند و بگفته مدیران پروژه در فازهای بعدی قابل بهره بردای خواهند بود.

این پروژه از حیث تعداد دستگاه كارتخوان اندرویدی و همین طور همكاری و هم افزایی مشاركتی، یكی از بزرگترین پروژه های هوشمندسازی صنعت پست و لجستیك است كه می تواند نوید بخش آینده ای فناورانه و سبب هم افزایی و مشاركت سازنده میان فعالان صنعت پست و لجستیك كشور باشد.
۲۱۲۱


منبع:

1398/10/30
13:36:18
5.0 / 5
2881
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو