برنامه های گوگل برای كاهش اعتیاد به موبایل

برنامه های گوگل برای كاهش اعتیاد به موبایل به گزارش سئو سی گوگل چند برنامه جدید عرضه نموده كه كاربران می توانند از آنها برای كاهش اعتیاد به گوشی استفاده كنند.به گزارش سئو سی به نقل از انگجت، گوگل این دفعه برای وادار كردن كاربران به كاهش استفاده از گوشیهای هوشمند به تاكتیك جدیدی روی آورده كه عبارت است از شرمنده كردن افراد به دلیل كاربرد زیاد گوشی و احساس حس شرمندگی در آنها.
گوگل در همین راستا سه برنامه تجربی جدید به نامهای اكتیویتی بابلز، انولوپ و اسكرین استاپ واچ عرضه نموده كه هر سه برنامه آماری را در مورد استفاده زیاد افراد از گوشی هوشمند عرضه می دهند و از این طریق وی را شرمنده می كنند تا به هر نحو ممكن به كارگیری تلفن همراه را كمتر كند.
برنامه انولوپ از شما می خواهد تا از گوشی خود تنها برای برقراری تماس استفاده كنید و به صورت مرتب آمار شرم آور وقت تلف كردن با تلفن همراه را متذكر می شود. این برنامه تنها با گوشی پیكسل ۳ ای سازگاری دارد.
اكتیویتی بابلز با ایجاد حباب هایی بر روی نمایشگر گوشی در زمان كوشش برای باز كردن قفل گوشی تلاش می كند افراد را شرمنده كند و با هر بار قفل گشایی از گوشی حباب ها بزرگ تر شده و مدت طولانی تری بر روی صفحه ظاهر می شوند. اسكرین استاپ واچ هم بیشتر بر روی عرضه آمار جزئی استفاده از گوشی متمركز می شود.

1398/11/02
14:27:50
5.0 / 5
3152
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو