توسط صندوق حمایت از صنایع الكترونیك؛

توسعه و تجهیز آزمایشگاه های مرجع صنعت الكترونیك حمایت می شوند

توسعه و تجهیز آزمایشگاه های مرجع صنعت الكترونیك حمایت می شوند سئو سی: صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك(صحا) از توسعه و تجهیز آزمایشگاههای مرجع صنعت الكترونیك حمایت می كند.به گزارش سئو سی به نقل از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك(صحا)، دكتر علی وحدت مدیر عامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الكترونیك(صحا) با اشاره به اهمیت راه اندازی آزمایشگاه های مرجع صنایع الكترونیك برای ارزیابی محصولات این بخش از صنعت اظهار داشت: جای شادمانی است كه بعضی از شركت های خصوصی فعال در حوزه صنایع الكترونیك اقدام به راه اندازی آزمایشگاه های مرجع در حوزه فعال خود كرده اند.
وی اضافه كرد: در این راستا صندوق حمایت از صنایع الكترونیك آمادگی این را دارد از توسعه و تجهیز آزمایشگاه های مرجع صنعت الكترونیك كشور به شكل اعطای تسهیلات مالی كم بهره حمایت كند.
وی با اشاره به ضرورت نگاه جدی به مقوله كیفیت و ابزارهای پیاده سازی آن با استفاده از تأئیدیه های رسمی و استانداردهای لازم، كیفیت در تولید و عرضه خدمات را پیش نیاز توسعه فناوری در كشور برشمرد.
مدیرعامل صحا خاطرنشان كرد: نگاه كیفی كه لازمه آن رعایت ضوابط و استانداردهای تولید است نه تنها سبب افزایش كیفی سطح زندگی در جامعه می گردد در عین حال بعنوان محرك، باعث ارتقاء سطح كیفی تولیدات با استفاده از رویكردهای فناورانه خواهد شد. این امر سبب توجه جدی به مقوله تحقیق و توسعه، انتقال و رسوخ فناوری در فرآیندها و به دنبال آن تولید با استانداردهای جهانی می گردد كه در نهایت زمینه ساز ظهور بازارهای جدید جهانی برای تولیدات ملی خواهد بود.
وی ادامه داد: با این نگاه ارتقاء سطح كیفی و استاندارد با استفاده از تولید و راه اندازی آزمایشگاه های مرجع از اولویت های حمایتی صحا در قبال صنایع الكترونیك كشور است كه بخش قابل توجهی از سبد حمایتی صحا را شامل می گردد.

1396/09/22
01:00:22
5.0 / 5
3222
تگهای خبر: الكترونیك , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو