تحلیل گران می گویند؛

ویروس كرونا توسعه شبكه های نسل پنجم را به شدت كند كرد

ویروس كرونا توسعه شبكه های نسل پنجم را به شدت كند كرد سئو سی: گسترش ویروس كرونا سبب شده توسعه شبكه های نسل پنجم تلفن همراه كه قبل از این هم سرعت رضایت بخشی نداشت، باز هم كندتر شود.به گزارش سئو سی به نقل از ماركت واچ، ویروس كرونا از چین به خیلی از نقاط جهان منتقل شده و همین مساله سبب شده كاركنان خیلی از شركت های فناوری به دوركاری روی آورده و در سر كار خود حاضر نشوند.
این بیماری همین طور موجب تعطیلی دفاتر و مراكز ده ها شركت فناوری در كشورهای مختلف جهان شده و همین مساله راه اندازی و تكمیل دكل ها و سایت های نسل پنجم را متوقف كرده است.
تحلیل گران شركت فناوری اومدیا می گویند ویروس كرونا زنجیره تامین نیازهای دنیای فناوری را مختل كرده و موجب تعطیلی موقت خیلی از صنایع حوزه الكترونیك شده است، این مساله به زنجیره تولید محصولات و ابزار نسل پنجم كه هنوز به درستی شكل نگرفته بود نیز به شدت لطمه زده است.
به گفته آنان این مساله در آینده وخیم تر شده و حتی تولید نیمه هادی ها و نمایشگرهای مورد نیاز سازندگان گوشیهای هوشمند را نیز مختل می كند. دامنه این مساله هم اینك به حوزه تولید تجهیزات شبكه ای هم كشیده شده و پس نه شبكه های نسل پنجم برمبنای برنامه ریزی از قبل انجام شده راه اندازی می شوند و نه گوشیها و سایر وسایل سازگار با آنها به زودی تولید خواهند شد.


منبع:

1398/12/09
22:57:25
5.0 / 5
2839
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو