25 درصد شركت های جهان كاملا كلود خواهند شد

25 درصد شركت های جهان كاملا كلود خواهند شد نتایج یك بررسی كه توسط مؤسسه اوریلی صورت گرفته نشان داده است ظرف یك سال آینده بیست و پنج درصد از شركت های جهان تمامی اپلیكیشن های خویش را به بستر كلود منتقل می كنند.به گزارش سئو سی به نقل از زد دی نت، با عنایت به این که پژوهش مذکور پیش از همه گیری ویروس کرونا صورت گرفته، می توان انتظار داشت که اقبال به فناوری کلود (رایانش ابری) برای دسترسی به نرم افزارها و برنامه های مختلف با سرعتی بیشتر افزایش یابد.
بررسی مورد اشاره که از راه گفتگو با ۱۲۸۳ مدیر حوزه فناوری اطلاعات طی ماه های ژانویه و فوریه سال ۲۰۲۰ صورت گرفته، نشان داده است که انتقال به محیط تمام کلود تنها محدود به شرکت های کوچک که فاقد بخش فناوری اطلاعات هستند، نیست و شرکت های بزرگ هم به این فناوری علاقه نشان می دهند.
۱۷ درصد از پاسخ دهندگان در سازمان های بزرگی کار می کنند که بیشتر از ده هزار کارمند دارند و پیش از این تمامی اپلیکیشن های خویش را به فضای کلود منتقل کرده اند.
همچنین ۹۰ درصد از سازمان ها هم از افزایش استفاده از زیرساخت های کلود در یک سال آینده اطلاع داده اند. ۶۷ درصد از سازمان ها از انتقال اکثریت اپلیکیشن های خود به محیط کلود اطلاع داده اند که این امر هم تغییری مهم به حساب می آید.
۵۴ درصد از شرکت ها از تلفیقی از سرویسهای کلود استفاده می نمایند که در این میان خدمات کلود آمازون با محبوبیت ۶۷ درصدی در صدر است و رتبه دوم به خدمات کلود مایکروسافت با ۴۸ درصد محبوبیت اختصاص دارد. رتبه سوم هم با ۳۲ درصد محبوبیت مربوط به خدمات کلود گوگل است.


منبع:

1399/04/01
14:23:10
5.0 / 5
2213
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو