علیرغم ادعای ترامپ؛

سیا جاسوسی دولت چین از تیك تاك را رد كرد

سیا جاسوسی دولت چین از تیك تاك را رد كرد به گزارش سئو سی گزارش جدید انتشار یافته توسط سازمان جاسوسی سیا نشان داده است دولت چین هیچگاه به داده های خصوصی كاربران آمریكایی اپلیكیشن تیك تاك دسترسی نیافته است.به گزارش سئو سی به نقل از نیویورک تایمز، تحلیل گران سیا به کاخ سفید اعلام نموده اند که با اینکه دستیابی دولت چین به اطلاعات خصوصی کاربران اپلیکیشن تیک تاک امکان دارد، اما هیچ شواهدی در دست نیست که نشان دهد چین در عمل چنین کاری کرده باشد.
ارزیابی سیا در شرایطی صورت گرفته که ترامپ طی دو هفته اخیر بارها مدعی جاسوسی سایبری پکن از کاربران برنامه به اشتراک گذاری ویدئوی تیک تاک شده است. ترامپ بر اساس همین ادعاهای دروغ کوشیده تا مالکیت تیک تاک را از شرکت چینی بایت دنس بگیرد. توئیتر و مایکروسافت همچون شرکت هایی هستند که برای خرید تیک تاک با بایت دنس وارد مذاکره شده اند.
به دنبال تداوم ادعاهای رئیس جمهور آمریکا ضد تیک تاک، بایت دنس شکایتی را بر ضد دولت آمریکا تقدیم دادگاه کرده و خواهان لغو فرمان اجرایی وی برای ممنوعیت فعالیت تیک تاک در آمریکا شده است.
ادعاهای آمریکا در مورد سرقت اطلاعات خصوصی کاربران اپلیکیشن چینی تیک تاک در شرایطی مطرح می شود که شرکت های فناوری بزرگ آمریکا مانند فیسبوک، آمازون، گوگل و غیره خود بارها به دلیل سرقت اطلاعات خصوصی کاربران و سوءاستفاده از آنها محکوم شده و رسوایی های بزرگی به بار آورده اند.

1399/05/20
22:03:50
5.0 / 5
2185
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو