سورنا ستاری:

دانشجویان برای ایجاد ارزش افزوده درس بخوانند

دانشجویان برای ایجاد ارزش افزوده درس بخوانند به گزارش سئو سی معاون علمی و فناوری با اعلان اینكه 40 پارك علم و فناوری در كشور فعالیت می نمایند، اظهار داشت: دانشجویان باید برای ایجاد ارزش افزوده در كشور درس بخوانند.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، دکتر سورنا ستاری امروز در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس۲۰۲۰ که به صورت مجازی انجام شد با اعلان اینکه اراده برگزاری نمایشگاه اینوتکس به صورت مجازی در پارک علم و فناوری وجود داشته است اظهار داشت: این نمایشگاه که به صورت مجازی برگزار شده قدم خوبی است و امیدواریم که در نمایشگاه اینوتکس امسال مذاکرات خوبی بین شرکتها صورت بگیرد.
وی درباب نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس اظهار داشت: امیدوار هستیم که این دوره از نمایشگاه دستاوردهای خوبی داشته باشد تا زمینه تبادل فناوری بین بازیگران عرصه و اکوسیستم فناوری و نوآوری را فراهم سازد.
معاون علمی و فناوری اظهار داشت: هم اکنون اتفاقات خوبی در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور به وقوع پیوسته که می توان به فعالیت ۵۳۰۰ شرکت دانش بنیان و راه اندازی چندین هزار استارت اپ و شتابدهنده ها اشاره نمود.
وی اشاره کرد: از دیگر تحولات اکوسیستم فناوری و نوآوری ایجاد بیش از ۴۰ پارک علم و فناوری، کارخانه های نوآوری و ایجاد نواحی نوآوری است که علاوه بر آن در حوزه هایی که زیست بوم فناوری نداشتیم، نیز ورود پیدا کردیم که حوزه های ICT، سلول های بنیادی و هوافضا هستند.
ستار ی اشاره کرد: حالا دانشگاه ها به سمت ایجاد دانشگاه های نسل سوم و چهارم حرکت می کنند اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم؛ ما باید به این مسئله دقت کنیم که دانشجویان برای ایجاد ارزش افزوده درس بخوانند.
به گزارش سئو سی به نقل از مهر، نمایشگاه اینوتکس 2020 از امروز تا شنبه به صورت مجازی در حال برگزاری است.


منبع:

1399/05/22
21:58:52
5.0 / 5
2206
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو