تكذیب خبر ذخیره اطلاعات شخصی كاربران در وی چت

تكذیب خبر ذخیره اطلاعات شخصی كاربران در وی چت سئو سی: وی چت ذخیره اطلاعات و جزئیات مكالمات كاربران روی سرورهای خویش را تكذیب نمود.
به گزارش سئو سی به نقل از خبر آنلاین، تنسنت/ Tencent، مالك وی چت كه متصل به حكومت كمونیست چین است، خبر ذخیره دیتای كاربران و مانیتور كردن آنها را رد كرد.
مدیران تنسنت می گویند از لحاظ فنی وی چت طوری تعریف نشده است كه بتواند فعالیت هر روزه كاربران را مانتیور كرده و تمام چت های آنها را ذخیره كند، بلكه هر نوع دیتای مبادله شده میان كاربران روی كامپیوتر و موبایل شان ذخیره می گردد و چیزی روی سرور ذخیره نمی شود.
«لی شوفو» رئیس هیئت مدیره Geely Holdings (مالك برند خودروی ولوو) در برابر سوال مطرح شده گفت «ما هوآتِنگ» رئیس هیئت مدیره تنسنت همه فعالیت های روزانه ما را كنترل و مانیتور می كند.
بر اساس قوانین موجود، وی چت باید محتوای خاص به تشخیص حكومت كمونیست چین را سانسور كند و بر همین مبنا باید در مواقع ضروری و بر مبنای دستورات حكومتی باید دیتای كاربران را در اختیار نهادهای مورد نظر قرار دهد.
تنسنت، بایدو و ویبو؛ سه كمپانی بزرگ چینی به علت اجرا نكردن صحیح دستورات حكومتی برای سانسور محتوا، مجبور به پرداخت جریمه شدند.


5656


1396/10/13
22:40:08
5.0 / 5
2734
تگهای خبر: مانیتور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو