بررسی جدید نشان داد

ضرر یك میلیارد دلاری آژانس پستی آمریكا از حمله هكرها

ضرر یك میلیارد دلاری آژانس پستی آمریكا از حمله هكرها به گزارش سئو سی آژانس پست آمریكا سالها از سیستمهای فناوری اطلاعات تاریخ گذشته ای بهره برده كه این سازمان را در معرض خطر حمله هكرها و ضرر مالی بیشتر از یك میلیارد دلار قرار می دهد.به گزارش سئو سی به نقل از ایسنا، در یادداشتی که بازرس کل دفتر سرویس پستی ایالات متحده در ۲۷ ژوئیه ارسال کرد، توضیح داده شده که چگونه یک بازرسی دریافته است سرویس پستی آمریکا اجازه داده اپلیکیشنها در فضای تولید با صدمه پذیرهای قابل توجه فعالیت کنند که ریسک افشای اطلاعات حساس و تأثیر احتمالی آن روی فعالیت های کسب و کار را بالا برده است.

دفتر امنیت اطلاعات سازمانی سرویس پستی آمریکا، حفره های امنیتی در این سیستم را فاجعه آمیز خوانده است. هکرها به سیستمهای این آژانس نفوذ نکرده اند اما حفره های امنیتی در اپلیکیشنها می تواند دسترسی به اطلاعات حساس را برای آنها فراهم آورد.

در این بررسی از سرویس پستی آمریکا خواسته شده است به صدمه پذیرهای موجود در اپلیکیشنها رسیدگی و نسبت به رفع آنها اقدام نماید. سخنگوی این آژانس در ایمیلی به بیزنس اینسایدر اعلام نمود صدمه پذیریهای شناسایی شده در این گزارش کشف، بررسی و مورد رسیدگی قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، سرویس پستی آمریکا به تازگی و با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد توجه قرار گرفته است چونکه احیانا نقش مهمتری در این فرایند ایفا خواهد نمود. با عنایت به شیوع کووید ۱۹، انتظار می رود این آژانس مسئول جمع آوری رایهایی شود که ارسال می شوند.
1399/06/23
21:46:29
5.0 / 5
2023
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , سئو , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو