دبیر ستاد توسعه سلول بنیادی خبر داد:

راه اندازی ۳ پژوهشسرای دانش آموزی سلول بنیادی تا آخر امسال

راه اندازی ۳ پژوهشسرای دانش آموزی سلول بنیادی تا آخر امسال سئو سی: دبیر ستاد توسعه فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طریق اندازی ۳ پژوهشسرای دانش آموزی در زمینه سلول بنیادی در استان های كشور تا آخر سال اطلاع داد.امیرعلی حمیدیه، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در سال ۹۵، تعداد ۳ پژوهشسرای دانش آموزی در زمینه سلول بنیادی افتتاح شد.
وی با اشاره به اینكه امسال هم برنامه ریزی هایی داریم كه تعداد پژوهشسراها افزایش یابد، تصریح كرد: بنا داریم تا آخر امسال از طریق اندازی ۳ پژوهشسرای دیگر در استان های كشور حمایت نماییم.
دبیر ستاد توسعه فناوری سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر اینكه استانهای این پژوهشسراها هنوز مشخص نشده است، بیان كرد: هم اكنون ۵ استان مشخص شده ولی باید شرایط راه اندازی را داشته باشند.
حمیدیه اظهار نمود: استان های آذربایجان و بوشهر جزء استان هایی هستند كه تا حدودی راه اندازی پژوهشسرا در آن ها نهایی شده است ولی بقیه استان ها نیاز است كه بیشتر مورد بررسی قرار بگیرند.
وی با اشاره به شرایط راه اندازی پژوهشسرای دانش آموزی در حوزه سلول های بنیادی، اظهار داشت: می بایست دانشگاهای علوم پزشكی و سایر دانشگاهها بتوانند در این زمینه همكاری در حوزه تدریس داشته باشند تا بتوانیم پژوهشسرا را راه اندازی نماییم.
به گزارش سئو سی به نقل از مهر، پژوهش سراهای دانش آموزی، مراكزی علمی - پژوهشی هستند كه به منظور شناسایی و فراهم آوردن زمینه رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت های فردی و گروهی دانش آموزان و گسترش فرهنگ مطالعه، تحقیق و پژوهش در میان آنان، تاسیس می شوند.

1396/10/14
20:18:40
5.0 / 5
2347
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو