توسط پژوهشكده ICT جهاد دانشگاهی صورت می گیرد

اجرای پیمایش ملی ارزیابی شكاف دیجیتالی جنسیتی

اجرای پیمایش ملی ارزیابی شكاف دیجیتالی جنسیتی به گزارش سئو سی طرح «مشاوره و اجرای پیمایش ملی ارزیابی شكاف دیجیتالی جنسیتی با تمركز بر بانوان»، توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با همكاری پژوهشكده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در حال انجام می باشد.


به گزارش سئو سی به نقل از ایسنا، قرارداد پروژه «مشاوره و اجرای پیمایش ملی ارزیابی شکاف دیجیتالی جنسیتی با تمرکز بر بانوان» توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و در امتداد اجرای پژوهش «تدوین نقشه ملی و بسته سیاستی اولویت های بخشICT برای توانمندسازی زنان» با پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی منعقد شد.
مهندس وحید ضرابی، مدیر این پروژه اظهار نمود: این طرح با محوریت گروه پژوهشی توسعه مدلهای کسب وکار در حوزه IT و با همکاری معاونت فرهنگی سازمان جهاد خواجه نصیر و گروه پژوهشی توسعه سیستم های اطلاعاتی پیشرفته پژوهشکده انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی، هدف از این طرح، ارزیابی وضعیت دسترسی و میزان استفاده از خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات زنان در سطح شهرها و روستاهای استان های مختلف کشور است. بررسی و شناسایی ظرفیت ها و فرصت ها در حوزه ICT برای حل چالش ها و افزایش توانمندی بانوان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و ارائه بسته های سیاستی بر حسب شرایط و ظرفیت های هر منطقه و استان با محوریت اشتغال زایی و بهبود زندگی اقتصادی و معیشتی زنان از دیگر اهداف این طرح است. به این منظور، ضمن طراحی مدل نظری پژوهش و تدوین پرسشنامه متناظر، ۴۰۰۰ نمونه از میان استان های کشور به طریق پیمایش تلفنی تکمیل و سپس تحلیل خواهد شد. این پروژه به مدت سه ماه از شروع آبان ۹۹ و طی چهار فاز صورت خواهد گرفت.
منبع:

1399/08/06
10:45:49
5.0 / 5
1986
تگهای خبر: تلفن , توسعه , خدمات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو