حمایت ۶ میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

حمایت ۶ میلیاردی صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی سئو سی: صندوق نوآوری و شكوفایی 6 میلیارد تومان خط اعتباری ویژه برای برگزیدگان جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در نظر گرفته كه بوسیله صندوق پژوهش و فناوری اصفهان قابل استفاده می باشد.به گزارش سئو سی به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی می توانند تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی را بوسیله خط اعتباری ۶ میلیارد تومانی اختصاص یافته به صندوق پژوهش و فناوری اصفهان دریافت نمایند. در این راستا شرکت های نوپا تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان و شرکت های رشد یافته تا سقف دو میلیارد تومان می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
مهم ترین برنامه های این جشنواره شامل جهت دهی به کارهای فن آفرینانه در امتداد «حل مسائل و چالش های اساسی کشور»، تقویت مذاکرات دوجانبه(B۲B) و سرمایه گذاری های کلان و واقعی، شناسایی و معرفی واحدهای فناور و فن آفرینان موفق به سرمایه گذاران دولتی، خصوصی و خیرین حوزه فن آفرینی بوده است.
مسابقه جشنواره در سه حوزه طراحان کسب وکار، فن آفرینان و بخش فرصت های سرمایه گذاری است. در بخش فن آفرینان شرکت های نوپا (کمتر از سه سال محصول به بازار ارائه کرده باشند) و شرکت های رشد یافته با حضور بیش از سه سال در بازار حضور داشتند. شرکت هایی که محصول آنها تجاری سازی نشده است در بخش طراحان کسب وکار به رقابت پرداختند.
شرکت کنندگانی که حداقل امتیازات لازم را کسب کنند بطور مستقیم به بخش فرصت های سرمایه گذاری راه پیدا کردند.
جوایز ویژه پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شامل خدمات و حمایت های ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جوایز مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جوایز و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، جایزه فناوری صنعت ساز دکتر محمود شیخ زین الدین و جوایز بهادار بخش خصوصی است.
جشنواره کلیه زمینه های فن آفرینی شامل فنی و مهندسی، پزشکی و بهداشت، علوم پایه، کشاورزی، علوم انسانی، فرهنگ و هنر، خدمات و... را در بر می گیرد و به گروه یا تخصص خاصی محدود نمی گردد.
نظر به اهمیت ویژه ترویج فرهنگ کارآفرینی و فن آفرینی در سطح دانشجویان دانشگاه ها و بمنظور حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین، المپیاد ملی طرح کسب وکار دانشجویی به همت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد.


منبع:

1399/08/30
21:59:16
5.0 / 5
1255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو