ربات برای تاكردن لباس

ربات برای تاكردن لباس به گزارش سئو سی اخیرا از رباتی مخصوص تاكردن لباس ها رونمایی شده كه با كمك هوش مصنوعی انواع لباس ها را تشخیص می دهد و روش مناسب برای تاكردن آنها را انتخاب می كند.به گزارش سئو سی به نقل از مهر به نقل ایندیپندنت، تا كردن لباس های شسته شده یكی از خسته كننده ترین كارهای خانه است. اما بزودی این كار هم منسوخ خواهد شد. در همین راستا شركتSeven Deamer در نمایشگاه محصولات الكترونیكی مصرفی از یك ربات مخصوص تاكردن لباس به نام Laundroid رونمایی كرده است.
این شركت ادعا می كند اولین ربات لباس تا كن دنیا را ساخته كه می تواند بین انواع مختلف لباس تمایز قائل شود و بهترین شیوه برای این كار را انتخاب نماید. البته چنین رباتی بسیار گرانقیمت است و برچسب قیمت ۱۶ هزار دلاری برای آن در نظر گرفته شده است اما كارشناسان امیدوارند این ربات هنگام عرضه تجاری با قیمت ۲ هزار دلار به بازار بیاید.
طراحی ساده این لباس اجازه می دهد راحت كنار بقیه لوازم خانگی قرار گیرد. همینطور بازوی رباتیك، دوربین ها و حسگرها داخل دستگاه مخفی می شوند.
ربات مذكور برای تاكردن لباس ها بدون كمك انسان از تحلیل بصری و هوش مصنوعی كمك می گیرد. به عبارت دیگر ربات لباس ها را تك به تك انتخاب كرده و نوع آن را شناسایی می كند. دكمه كنترل دستگاه بالای آن قرار دارد و با فشار دادن آن كاربر می تواند درهای دستگاه را باز و بسته كند.
برای تا كردن لباس ها كافی است كاربر لباس ها را پیش از خواب درون ربات قرار دهد و بامداد آنها را تا شده تحویل بگیرد.
 

1396/10/20
19:10:36
5.0 / 5
2885
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو