مزایای خرید عمده رخت آویز

مزایای خرید عمده رخت آویز بند رخت عمده یا همان وسیله ای که گاها با نام ؛رخت آویز؛ یا ؛راحت آویز؛ هم شناخته می شود، وسیله ای فلزی است که صرفا با هدف پهن کردن لباس های خیس و نمدار طراحی شده است.


تولید و فروش انواع بند رخت ایرانی یونیک به صورت عمده و تک؛ شرکت ایرانی هانومای

خشک کردن صحیح لباس ها فارغ از نوع آنها و بلافاصله بعد از شسته شدن، ضرورتی انکار ناپذیر است. برای این کار لباس باید در معرض هوای آزاد پهن شود و به این منظور و بسته به شرایط محیط زندگی به بهترین بند رخت نیاز است. بند رخت آپارتمانی تاشو وسیله ای است که امکان خشک شدن اصولی لباسها را بهتر از هر نوع رخت آویز دیگر به ما آپارتمان نشین ها می دهد. اگر می خواهید بدانید بند رخت چیست، انواع آن کدامند و یک بند رخت خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؛ در این نوشتار با ما همراه باشید. 

 

بند رخت و اهمیت آن را بهتر بشناسیم!

بند رخت عمده یا همان وسیله ای که گاها با نام "رخت آویز" یا "راحت آویز" هم شناخته می شود، وسیله ای فلزی است که صرفا با هدف پهن کردن لباس های خیس و نمدار طراحی شده است. این وسیله ضمن آنکه برای هر نوع لباس کارایی دارد، دارای قابلیت استفاده راحت نیز می باشد. بند رخت را می توان حتی در محیط های بسته و از جمله آپارتمانها نیز به کار برد، بدون آنکه نگران بدبو شدن، چروک شدن، نخ کش شدن و بد حالت شدن لباس های خود باشید. 

شاید مهمترین خصوصیت بند رخت که آن را به گزینه‌ ای مناسب جهت پهن کردن و خشک کردن استاندارد لباس‌ ها تبدیل کرده است، قابلیت ایستادن آن باشد. بسته به نوع بند رخت، برای ایستادن آن ممکن است از پایه استفاده شود یا آنکه رخت آویز به دیوار متصل گردد. با این حال، بند رخت ها امروزه بسیار متنوع تولید می‌ شوند. بنابراین، از نظر فاکتورهایی همانند جنس، میزان استحکام، طراحی و شکل ظاهری، تاشو یا ثابت بودن، اندازه، کاربرد و… قابل دسته بندی هستند. 

بیشترین کاربرد این وسیله در ‌بخش های آپارتمانی می‌ باشد؛ به همین علت بند رخت آپارتمانی هم نامیده می‌ شود. با این حال، این وسیله در سایر منازل و حتی محیطهای باز به ویژه در فصل پاییز، زمستان و بهار کارایی دارد. با وجود این وسیله، امکان خشک کردن لباس در خانه و در کنار سیستم‌های گرمایشی به راحتی میسر است. در واحدهای آپارتمانی نیز می‌ توان در بخش‌ های گوناگون خانه از جمله اتاق، تراس و… از مزایای آن بهره مند شد. 

 

نکات انتخاب و خرید بند رخت

حتماً شما هم به عنوان کسی که با بند رخت آشنایی دارید و به احتمال زیاد تا به حال بارها از آن استفاده کرده‌ اید، می‌ دانید که نوع مرغوب این وسیله باید خصوصیات بارزی داشته باشد. به عبارت دیگر، به وقت انتخاب و خرید بند رخت توجه به برخی نکات از ضرورت بالایی برخوردار است که در ادامه مورد بحث و بررسی قرار می‌ گیرند:

  1. جنس مرغوب و ضد زنگ: رخت آویز به عنوان وسیله‌ ای که مدام در تماس با لباس‌ های مرطوب و خیس است، باید از جنس‌ های ضد زنگ ساخته شود. به طور مثال، انواع بند رخت استیل که با نام "بند رخت یونیک" هم شناخته می شوند، کاملاً ضد زنگ هستند. ممکن است پیشنهاد برخی افراد انواع بند رخت چوبی یا مواد غیرفلزی باشد، اما باید بدانید که نوع چوبی این وسایل نیز اگرچه زنگ نمی‌ زند؛ اما مستعد پوسیدگی و فرسودگی است. دیگر جنسها نیز از کیفیت و استحکام کافی برخوردار نیستند. در نتیجه، انواع بند رخت فلزی در صورتی که از نوع ضد زنگ باشند، یقیناً گزینه‌ هایی مطمئن با طول عمر نامحدود هستند. 
  2. مستحکم بودن و تحمل وزن بالا: از دیگر خصوصیات مهمی که یک رخت آویز خوب حتماً باید داشته باشد، استحکام بالای آن است. از آنجایی که لباس‌ ها در صورتی که نمناک یا خیس باشند، وزن بیشتری دارند و نیز به دلیل آنکه گاهی اوقات از این وسیله به طور همزمان برای پهن کردن لباس تمام اعضای خانواده استفاده می‌ شود، رخت آویز باید تحمل وزن‌های سنگین را داشته باشد. لوازمی که قطعات به کار رفته در آنها از ضخامت و در نتیجه استحکام بالاتر برخوردار هستند، باید اولویت اول شما باشند. 
  1. طراحی مناسب و داشتن قابلیت تاشو: از مهمترین خصوصیات انواع رخت‌ آویز که معمولاً مدلهای مرغوب آن را دارند، قابلیت تاشویی است. از آنجایی که رخت آویزها همیشه مورد نیاز نیستند و گاهی بلا استفاده می‌ مانند، داشتن طراحی تاشو اجازه می‌ دهد تا آنها را برای مدتی هرچند کوتاه، تا کرده و راحت تر نگهداری کنید. این خصوصیت امکان حمل آسان رخت آویزها را نیز می دهد. مدلهای تاشو طراحی فوق العاده‌ دارند و قطعات آنها همانطور که در تصویر نیز می بینید، به شکلی بسیار مجهز و کاملا تخصصی متصل شده اند. بنابراین، در عین داشتن قابلیت تاشویی، کاملا محکم هستند.
  2. نصب و استفاده آسان: رخت آویزها باید قابلیت نصب آسان داشته باشند. این خصوصیت استفاده راحت از آنها را نیز تضمین می‌ کند. بر اساس تجاربی که در این زمینه به دست آمده‌ اند، رخت آویز‌های تاشو نه تنها نصب آسان‌ تری دارند، بلکه استفاده از آنها نیز راحت‌ تر است. به همین علت، به آنها "راحت آویز" نیز گفته می‌ شود. 
  3. داشتن فضای کافی و ابعاد استاندارد برای پهن شدن البسه: رخت آویزهای تاشو وقتی باله‌ های آنها باز می شوند، از فضای زیادی برای پهن شدن تعداد قابل ملاحظه‌ ای لباس برخوردار هستند. حتی امکان پهن کردن چند لباس نسبتاً کوچک در مجاور یکدیگر بر روی یک آویز از آن به راحتی میسر است. این وسیله، در عین حال از تعادل کافی برخوردار است. چرا که پایه‌ های آن به شکلی زاویه‌ دار باز می‌ شوند. در نتیجه، چه در تمام قسمت‌ ها و چه فقط در یک طرف آن لباس آویزان شود، دارای تعادل کافی است. 

 

موارد استفاده از بند رخت

آن چیزی که سبب شهرت تولیدی بند رخت شده است، استفاده از آن در واحدهای آپارتمانی می‌ باشد. اصلاً به همین علت است که به آن "بند رخت تاشو آپارتمانی" گفته می‌ شود. اما همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، استفاده از این وسیله محدود به آپارتمان‌ ها نیست، بلکه دارای مصارف دیگری نیز می‌ باشد. از جمله: 

  • استفاده به عنوان رخت آویز مسافرتی
  • کاربرد در هتل ها و مسافرخانه ها
  • استفاده در خوابگاه های دانشجویی
  • استفاده در پرورشگاه ها، اماکن درمانی و بیمارستانی 

و غیره. به طور کلی هر جا که به یک رخت‌ آویز استاندارد نیاز باشد، این وسیله را بدون محدودیت می‌ توان به کار برد. به طور مثال، یکی از بهترین موارد استفاده از این وسیله به کار بردن آن برای خشک کردن استاندارد و بهداشتی لباس های نوزادی به صورت جداگانه است. 

 

انواع راحت آویز

به سبب تنوع چشمگیری که امروزه انواع رخت آویز از نظر جنس، اندازه، طراحی و کاربرد دارند، شاید نام بردن تمام آنها در عمل غیر ممکن باشد. با این حال، برخی از مدل‌ های این کالا از حسن شهرت بیشتری برخوردار می‌ باشند. از جمله: بند رخت آپارتمانی، شوفاژی، برقی، بند رخت جمع شونده یا تاشو، دیواری، چوبی، فلزی، چرخشی، چتری، چرخدار و غیره.

قطعاً شناخت انواع بند رخت و آشنایی با خصوصیات هر کدام می‌ تواند بهترین راهنما برای انتخاب آنها باشد. چرا که شرایط و معیار خریداران برای انتخاب این وسیله متفاوت می باشد. از این رو، بهترین رخت آویز از نظر هر کس ممکن است خصوصیات متفاوتی داشته باشد. با این حال، هستند لوازمی که به عنوان رخت ‌آویز همه کاره می‌ توان از آنها استفاده کرد؛ مانند: بند رخت تاشو آپارتمانی.

مزایای خرید عمده رخت آویز

خرید بند رخت تاشو آپارتمانی به عنوان یکی از ضروری ترین لوازم زندگی آپارتمان نشینی، همواره در دستور کار ساکنان آپارتمانها است. با این حال، به همان اندازه که کیفیت رخت آویز برای خریداران اهمیت دارد، داشتن قیمت مناسب نیز مهم است. به خصوص برای آن دست از خریداران که این لوازم را برای کسب و کار خود نیاز دارند. در اینطور مواقع ضمن آنکه خرید مستقیم رخت آویز از تولید کنندگان آنها، زمینه را برای داشتن خریدی ارزان فراهم می‌ کند، خرید رخت آویزها به صورت عمده نیز موثر است. 

خرید بند رخت به صورت عمده از تولیدکنندگان این لوازم، بهترین روش برای خرید نوع مطمئن آنها با حداقل قیمت‌ های روز و در واقع بر اساس نرخ‌ های کارخانه است. این کار خرید تضمین شده اقلام را نیز به دنبال دارد. با این حال، هر خریدار عمده رخت آویز باید دقت کند که تنوع برندهای سازنده که این لوازم را با کیفیت‌ های متفاوت تولید می‌ کنند، زیاد است. در نتیجه، تشخیص یک برند معتبر بر هر چیزی ارجحیت دارد. 

 

شرکت ایرانی هانومای؛ پیشرفته ترین تولید کننده انواع بند رخت یونیک

گرچه تنوع چشمگیر انواع بند رخت دسترسی به آنها را آسان می‌ کند؛ اما، همین امر می‌ تواند دلیل سردرگمی خریداران این وسیله شود. به عبارت دیگر، تشخیص یک وسیله از روی ظاهر آن کاری نسبتا دشوار می‌ باشد. بنابراین، بسیار اهمیت دارد که عرضه کننده رخت آویز، این وسیله را به صورت تضمینی عرضه کند. از این رو، لوازمی که دارای گارانتی و ضمانت مرجوعی می باشند، قابل اعتماد تر هستند. 

از جمله پیشرفته‌ ترین شرکت‌ های ایرانی تولید کننده بند رخت تاشو آپارتمانی یونیک، شرکت ایرانی هانومای با سابقه ای درخشان و طولانی در زمینه تولید و فروش بند رخت به صورت عمده و تک با تضمین اصالت کالا و نازلترین قیمت است. این مجموعه بهترین خدمات فروش و پس از فروش بند رخت را برای مشتریان خود در سراسر کشور در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه در تماس باشید.

1403/04/02
15:18:39
5.0 / 5
125
تگهای خبر: رپورتاژ , تخصص , خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو