توسط انجمن علمی دانشگاه الزهرا(س)؛

استارتاپ ویكند ملی نوآوری های اجتماعی شهر هوشمند

استارتاپ ویكند ملی نوآوری های اجتماعی شهر هوشمند به گزارش سئو سی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مكانیك دانشگاه الزهرا(س) استارتاپ ویكند ملی نوآوری های اجتماعی شهر هوشمند را برگزار می نماید.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، انجمن علمی دانشجویی مهندسی مكانیك دانشگاه الزهرا(س) با همكاری یكی از شتابدهنده ها، معاونت فرهنگی اجتماعی و همینطور انجمن های علمی دانشجویی مهندسی كامپیوتر و عمران دانشگاه الزهرا(س) درنظر دارد «استارتاپ ویكند ملی شهر هوشمند با محوریت نوآوری های اجتماعی» را درتاریخ ۶و۷و۸ آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار كند.
این رویداد آموزشی، تجربی كه در خلال ۵۴ ساعت به همراه كارگاه هایی نظیر بوم مدل كسب و كار، كار تیمی و تیم سازی، نحوه عرضه به سرمایه گذار و همینطور حضور منتور هایی با تجربه در اكوسیستم استارتاپی برای كمك به تیم ها خواهد بود.
هدف از این رویداد ملی جهت دهی و ایجاد خلاقیت، رشد ایده ها در دنیای كسب و كار واقعی، شبكه سازی، رسیدن به محصول اولیه است.
از مزایای استارتاپ ویكند حضور افراد از رشته های مختلف و غیر مرتبط، امكان وجود ثبت نام تیمی و انفرادی، فراهم شدن امكان تیم سازی افرادیكه ایده دارند و همینطور بررسی یك شتابدهنده برروی تیم ها از نظر اقتصادی و... جهت سرمایه گذاری در آینده است. علاقمندان تا ۲۸ آبان ۹۸ برای ثبت نام فرصت دارند.
ثبت نام استارتاپ ویكند از راه سایت https: //evnd.co/txP۲h صورت می گیرد علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند از با شماره های ۰۲۱۷۱۱۲۴۰۰۰ و ۰۹۱۹۱۱۳۹۲۷۹ تماس حاصل كنند. حضور برای عموم علاقه مندان به این حوزه آزاد است.

1398/08/14
22:57:30
5.0 / 5
2483
تگهای خبر: آموزش , تجربه , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو