پژوهشگران برتر فضایی كشور مورد تقدیر قرار گرفتند

پژوهشگران برتر فضایی كشور مورد تقدیر قرار گرفتند سئو سی: در پنجمین نشست تخصصی دستاوردهای علمی و فنی پژوهشگاه فضایی ایران از پژوهشگران برتر كشور تقدیر به عمل آمد.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، این جلسه تخصصی از بامداد امروز (چهارشنبه) در پژوهشگاه فضایی ایران و با هدف ارائه دستاوردهای علمی و فنی پژوهشگران این پژوهشگاه، همزمان با هفته پژوهش در حال برگزاری است.
در مراسمی با حضور مرتضی براری معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فضایی ایران، ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و حسین صمیمی رئیس پژوهشگاه فضایی ایران، از پژوهشگران برتر پژوهشگاه فضایی تقدیر به عمل آمد.
بر این اساس، از پژوهشگران برتر شامل جواد حق شناس از پژوهشكده سامانه های ماهواره ای، محمدنوید قریشی از پژوهشكده سامانه های ماهواره ای، نورالدین قدیری معصوم از پژوهشكده سامانه های حمل و نقل فضایی، بهزاد آبشت از پژوهشكده رانشگرهای فضایی، محسن بابایی از پژوهشكده مكانیك، محمدرضا پاك منش و سعید حاج علی گل از پژوهشكده مواد و انرژی، تقدیر به عمل آمد.
همچنین در این مراسم، «نخستین آزمایشگاه شبیه ساز خلاء موتورهای فضایی» و «طراحی دقیق موتور فضایی آرش ۲۴» بعنوان دستاوردهای پژوهشكده سامانه های حمل و نقل فضایی ارائه شد.
این موتور جهت استفاده از بلوك انتقال مداری بعنوان پیش رانش انتقال ماهواره های هواشناسی و مخابراتی به كار می آید.


منبع:

1398/09/27
14:47:32
5.0 / 5
2492
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو