آذری جهرمی در حاشیه هیئت دولت:

بررسی تخلف انتخاباتی اپراتورها

بررسی تخلف انتخاباتی اپراتورها به گزارش سئو سی وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات اظهار داشت: اینكه منبعی از طرف اپراتورها اطلاعات مردم را در اختیار كاندیداها قرار داده است را نمی توانم تأیید یا رد كنم، اگر اطلاعاتی وجود داشته باشد، بررسی می شود.به گزارش سئو سی به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباب شركت در انتخابات مجلس اظهار داشت: طبیعتاً در شرایط فعلی پاسخ فشار حداكثری، مشاركت حداكثری مردم در انتخابات است.
وی درباب چگونگی انتخاب افراد نیز اظهار داشت: خیلی از افراد امتحان خودرا پس داده اند كه در این امتحان نتیجه مثبت داشته و یا كارنامه آنها منفی است. مردم به كاركرد و یا برنامه رأی می دهند. طبیعتاً افرادی كه معرفی شده اند، كارنامه روشنی دارند و برخی هم برنامه شان مشخص است، پس انتخاب مردم از این میان است. باید افرادی انتخاب شوند كه كارآیی مجلس كه به فرموده امام (ره) «مجلس در رأس امور است» بیشتر شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره كرد: انتظار من این است در گام دوم انقلاب اسلامی و تاكید مقام معظم رهبری بر جوانان و البته با احترام به دانش و تجربه پیشكسوتان، مجلس آینده رنگ و بوی جوانان بگیرد.
وی افزود: من تلاش می كنم لیستی را انتخاب كنم كه دغدغه جوانان كشور فهمیده شود.
آذری جهرمی درباب پیامك های تبلیغاتی برخی كاندیداها به مردم نیز اظهار داشت: شكایت هایی از مردم درباب پیامك های تبلیغاتی كاندیداها دریافت كرده ایم اما اینكه منبعی از طرف اپراتورها اطلاعات مردم را در اختیار كاندیداها قرار داده اند را نمی توانم تأیید یا رد كنم، اگر اطلاعاتی وجود داشته باشد، بررسی و بطور قطع برخورد می نماییم.
وی اشاره كرد: شكایت از همه افرادی كه غیرقانونی و بوسیله هر منبعی اطلاعات مردم را به دست آورده اند و پیامك های تبلیغاتی را بدون اجازه مردم ارسال كرده اند، بوسیله سامانه ۱۹۵ جمع آوری و به دستگاه های نظارتی و مجریان برگزاری انتخابات می فرستیم، چون این اقدام، ورود به حریم خصوصی مردم است.


منبع:

1398/11/30
15:01:48
5.0 / 5
3066
تگهای خبر: اپراتور , تجربه , سامانه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو