معرفی ۵ برنامه مترجم زبان ضروری هنگام سفر

معرفی ۵ برنامه مترجم زبان ضروری هنگام سفر به گزارش سئو سی زبان كشورهای دیگر را نمی دانید؟ در واقع با وجود چنین برنامه هایی نیاز هم ندارید. این برنامه ها می توانند در صحبت كردن، خواندن و درك زبان مكانی كه در آن قرار دارید به شما كمك كنند.


این برنامه ها با استفاده از متن، صدا و تصویر و ترجمه آنها مرز بین زبان ها را شكسته اند. بعضی از بهترین برنامه های ترجمه زبان كه می توان در مسافرت از آنها بهره برد عبارتند از: ۱. Google Translate


این برنامه به شما اجازه می دهد تا با نوشتن، ۱۰۳ زبان را به صورت آنلاین و ۵۹ زبان را به صورت آفلاین ترجمه كنید. همینطور برای ۳۷ زبان قابلیت ترجمه از راه تصویر هم وجود دارد.
دریافت برای ای او اس
دریافت برای اندروید ۲. TripLingo

اگر می خواهید در خارج از كشور مانند یك محلی صحبت كنید، بطور قطع TripLingo بهترین گزینه به حساب می آید. شما می توانید زبان مورد نظر خویش را انتخاب و آنرا دانلود كنید و با استفاده از آن در كشور مقصد جملات خویش را به آن زبان برگردانید. همینطور نسخه پولی این برنامه دارای مترجم آنلاین می باشد.
دریافت برای اپل
دریافت برای اندروید ۳. SayHi

صدای خویش را به ۹۰ زبان و گویش بازگردانید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا صدای خویش را ضبط و آنرا به زبانی كه می خواهید٬ تبدیل كنید. همینطور اگر در مكانی شلوغ قرار دارید می توانید با تایپ كردن این كار را انجام دهید. SayHi برای كار كردن احتیاج به اینترنت دارد و می توان آنرا به صورت مجانی دانلود كرد.
دریافت برای اپل
دریافت برای اندروید ۴. Papago


Papago یك برنامه ترجمه ویژه برای زبان های كره ای، چینی، ویتنامی، اندونزیایی، ژاپنی و تایلندی است. این برنامه همینطور می تواند زبان هایی چون ایتالیایی، آلمانی و روسی را هم چه به صورت متن و یا به صورت صدا ترجمه كند. از قابلیت های دیگر این برنامه ترجمه مكالمات پیوسته بین دو نفر است.
دریافت برای اپل
دریافت برای اندروید ۵. Waygo


Waygo تنها می تواند زبان های چینی، ژاپنی و كره ای را به انگلیسی ترجمه كند اما كارآمدی برنامه در عدم احتیاج به استفاده از اینترنت است. همینطور می توان با قرار دادن تصاویر مقابل دوربین آن، بلافاصله آنها را ترجمه كرد. نمونه مجانی آن ۱۰ ترجمه در روز را برای شما انجام می دهد اما برای ترجمه نامحدود هر زبان باید ۶.۹۹ دلار بپردازید.
دریافت برای اپل
منبع: چمدان
2121

1398/12/08
10:26:54
5.0 / 5
3124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو