آموزش نیروی حرفه ای در آكادمی علی بابا

آموزش نیروی حرفه ای در آكادمی علی بابا سئو سی: هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات با حضور شركت های مختلف در حوزه فناوری روز پنجشنبه اول اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.


احسان آراسته مدیر ارشد فنی علی بابا در سخنرانی خود در این رویداد اظهار داشت: « امروزه با عنایت به رشد استارت آپ ها در كشور و جایگاه آنها در فضای كسب و كار كشور می توان گفت كسب وكارها با محدودیت منابع انسانی روبرو هستند به طوریكه مهندسان پس از آخر تحصیلات نمی دانند چگونه وارد بازار كار شوند و این مسئله باعث می شود زمان زیادی در ابتدای راه خود از دست بدهند.»
احسان آراسته همینطور اظهار داشت: «از سوی دیگر مهاجرت مهندسان به جهت كار و ادامه تحصیل به دیگر كشورها مشكل دیگری است كه خیلی از كسب و كارها با آن مواجهند.» به قول آراسته: «گروه علی بابا در همین راستا آكادمی ای برای آموزش و تمركز مهندسان برای رشد و پیشرفت روی كار و تخصص شان، راه اندازی كرده است.»
مسعود طباطبایی مدیرعامل گروه علی بابا هم چندی قبل اعلام نموده بود: « چالش های عمده ما در علی بابا مبحث نگهداشت منابع انسانی است. متاسفانه شرایط به صورتی است كه نیروی متخصص به راحتی از كشور خارج می شود. این كار ما را خیلی سخت كرده است. بنابراین یك مركز آموزشی «آكادمی» بوجود آورده ایم كه بتوانیم در آن نیروی متخصص پرورش دهیم. ما همینطور دوره آموزش مجانی برای این نیروهای متخصص و حرفه ای تدارك دیدیم. در نخستین دوره آكادمی علی بابا كه در حال برگزاری است ۱۰ نفر از این دوره وارد چرخه كار علی بابا خواهند شد.» 2121

1398/12/09
14:17:26
5.0 / 5
2764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو